Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehetséges, hogy láttam a jövőt?

Lehetséges, hogy láttam a jövőt?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt csak úgy random ücsörögtem egyedül a lakásban, amikor bevillant egy gondolat a fejembe. Semmi kép, vagy hasonló nem jött, mint a filmekben a médiumoknak, egyszerűen csak mintha gondolkodtam volna áramlott végig az egész történet a fejemen. Őszintén, kicsit meg vagyok rettenve. Gondolatról gondolatra kb így zajlottak a fejemben az események: szóval bevillant egy amerikai utasszállító fogalma. Ezt nem tudom, hogy írjam le pontosan, mert nem gondolkodtam hasonlón előtte, de nem egy felvillanó képet, vagy ilyesmit kell elképzelni. Egyszerűen csak egy mondat egy repülőről, amit aztán Amerikába helyeztem el azonnal, ahogy "elhangzott" az agyamban. Aztán ezután egyből eszembe jutott, hogy mi van ha meghal a pilóta? Ezt követte az a gondolat, hogy masodpilotanak kényszer leszállást kell végre hajtania és hogy minden bizonnyal betegség miatt történik meg. (Nem tudom milyen pontosan, de ilyen dr.houseosan lattam ahogy másodpercek alatt megszunik létezni. Szoval en ilyen hirtelen halálra gondoltam.) Aztan most pár perce felmentem az index appra, egy hete kb először és ez volt a második cikk ami fent volt az oldalon:


[link]


Azért ez elég bizar. Valaki mondja meg mi ez, mert most elég rosszul érzem magam. Úgy értem, ha tudtam, segítettem volna, vagy én találtam ki és bevonzottam neki.. Vagy lehet sokat látok az egészbe, de akkor nyugtassatok meg légyszi.


Egyébként egyszer kis koromban megálmodtam egy fél napot. De teljesen,minden részlete ugyanaz volt, mint az álmomnak. Akkor egy kiskutyát hoztak a házhoz, ezért volt különösen összeteveszthetetlen a helyzet. Mert tudtam előre hogy néz majd ki meg minden. Amúgy félek a kutyaktol, de vele mindig kijottem. (R.i.p)


18/L



2015. okt. 5. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez reggel történt és csak a pilóta halt meg betegség miatt.

Szóval nem a jövőt láttad és te biztosan nem vagy hibás.

2015. okt. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja az időt elnéztem. Akkor biztos láttad egy hírben vagy hallottad valahol.
2015. okt. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:

Bevonzani nem tudod neki szerintem.

Lehet, hogy egy tiszta pillanatodban lehívtad az infot a kollektív tudatból. Már ha akkor már megtörtént az eset.

Eh, olyan fáradt vagyok, hogy nem tudom kiszámolni az időeltolódást... :O

2015. okt. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Igen. Sok embernél van ilyen. ez egy bug. Az univerzum egy számítógépes szimuláció és néha becsúsznak ilyen dolgok az agyban. Bocsi a következő mátrixot jobban programozom.


Építész

2015. okt. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 banya0155 válasza:
Nem
2015. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!