Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha edesanyammal szeretnek...

Segits!4 kérdése:

Ha edesanyammal szeretnek josoltatni tarot kartyaval, de en nem elek otthon, akkor ezt meg tudja tenni hitelesen nelkulem?

Figyelt kérdés
Nekem kene huznom a kartyakat, de talan igy is mukodhet, tavkapcs alapjan. Aki ert hozza, es csinalt mar ilyesmit megosztana velem, hogyan lehetseges ez? (Bocs az ekezetek miatt)

2016. márc. 10. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Abszolút működik! A kollektív tudattalan miatt ill. segítségével. Ez hasonlít az Avatárból a bolygó információs hálózatához. Csak épp a farkunkat nem kell a konnektorba dugni. 😊 De félre a viccel! Teljes pontossággal tud majd a jósnő látni az eletedet az anyukádon keresztül. De fontos, hogy megfelelő szakembert találjon ehhez.
2016. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
"jósoltatni" és "hitelesen" egy mondatban... :D
2016. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondom:de fontos ehhez, hogy megfelelő szakembert találjon ehhez az anyukája! Kár, hogy azt már nem olvastad.
2016. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Edesanyam pakolja a kartyakat! Ugy ertettem:) Megprobaltuk es,mint mindig nagyon szepen osszefoglalta a dolgokat. Szoval azt gondolom sikeres volt. Egyebkent a masodik hozzaszolonak: ez vegulis nem "joslas",csak igy fejeztem ki magam..:)
2016. márc. 10. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Jól értem?

Helyetted és nevedben édesanyád húzná a lapokat, ám a jóslat rád vonatkozna?

Nonszensz!

Ha már ennyire hiszel a jóslásban és az ezoezen részéban, tudnod kell, hogy a ti hitetek szerint mindenkinek van saját rezgése, aurája.

Ez meghatározó abban, hogy ki milyen lapokat húz a pakliból.

Ebből az következik, hogy senki, még a legközelebbi hozzátartozód sem tud helyetted olyan módszerrel jósoltatni, amiben személyes közreműködésed szükséges!

2016. márc. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sztem ugy kellene, h Te ott vagy a telefon (skype...stb) masik vegen es Te mondod meg, h balrol/jobbrol hanyadik lapot huzza.

Mert különben sztem az ö szüröjen keresztül lejött informaciok ezek, kevesbe a tieden (?). Vagy pl. percre pontosan ugyanabban az idöben alfaban vagy es teljesen rahangolodsz arra, amit anyukad csinal, es ö is rad hangolodik.

De nem vagyok "szakertö" a temaban.

2016. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Papi Gonzales ***** válasza:
minden vagyonomat feltenném rá hogy pont olyan jól fog működni mintha ottlennél...
2016. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én pl csak online "jósolok". Bár ez a jóslás kifejezés nem állja meg a helyét. Inkább tanácsadás, lélekterápia Tarot segítségével. :)
2016. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En mondjuk az online tarotban nem hiszek,de tiszteletben tartom,hogy te ott is probalkozol:P Koszonom mindenki valaszat,nem fogok tobbet pakoltatni igy a tavolbol,talan tenyleg nem volt ertelme, es csak belebeszelem,hogy sikerult,de teny,hogy eleg meredeken atlatta a dolgokat.(Szoval en inkabb arra hajlok,hogy igy is lehet!:))
2016. márc. 11. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Így is lehet. Meg személyesen is persze. :) Ott tévednek az emberek, hogy azt hiszik a "jóslás" csak kártyaismeretre épül...pedig nem. Az csak egy picike töredéke a dolognak. Egy ehhez valóban értő ember, rendelkezik valamilyen plusz képességgel..tisztán érző, vagy látó, médiumi stb. Tehát nem szükséges személyesen ott lennie a kérdést feltevőnek ahhoz, hogy hiteles választ tudjon adni. :) Én a helyedben nyugodtan kérnék anyukámtól lapot, ha kíváncsi lennék valamire vagy tanácsot szeretnék kapni...
2016. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!