Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt jósnő? Vagy pedig...

Van itt jósnő? Vagy pedig olyan személy, aki jóslással foglalkozik és ért is hozzá?

Figyelt kérdés
Ha van,akkor volna hozzá egy-két kérdésem,előre is köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 6. 14:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%
Szerinted ha a TV-jósnál, meg a többi iylen kamu baromságnál az emberek fizetnek is a jóslásért akkor itt bárki is ingyen fog neked jósolni? Telefonálj be a telejósdába, ők szakemberek, nehogy a véletlenre bízd a jövődet. XD (Ha a jóslásból bármi tényleg bejön az csak a józan paraszti logika miatt van,ami neked nincs, és nem csoda vagy tényleges tudás.)
2010. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miben segíthetek? :)

Asztrológus és kártyajós vagyok.

2010. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! :

Jósolok:

Nő vagy.

Ugye eltaláltam ?

:)

2010. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem is jósolnátok? Nagyon megköszönném :)
2010. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na errol csak annyit a ketkedoknek, hogy magam sem hittem benne, sot mai napig sem igazan erfekel a dolog ilyen mely szinten. De! Sajat peldam. NY-ban eletemben egyszer elmentem egy josnohoz, aki teljesen normalisan nezett ki, kinn ult az uzlete elott. Nem akrom itt reszletezni, de a multambol minden stimmelt. Aztan a jeleben is minden a helyen volt, de a legdurbabb, hogy amit megjosolt, bejott szorol szora!! Lehet veletlen, de kicsit gyanus. A masik: ez tegnap derult ki. A batyam baratnoje fiatalabb koraban elment egy josnohoz egy baratnojevel, bulibol. Jokat rohogcseltek. A josno viszont megjosolta neki, hogy viszonylag fiatalon sulyos betegsegben meg fog halni. Tegnap halt meg 40 evesen mehnyakrakban... De vannak meg storijaim...
2010. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

én sose hittem ebben a hülyeségben,mai napig se hiszek, pedig a saját fülemmel hallotam amikor elmentem jóshoz.

épp egy párkapcsolati gondom volt, nos ezt elmondta szinte szó szerint hogy mi van most, és mondott egy két dolgot a jövőröl,és minden bejött,komolyan a legapróbb részletek is.

de én akkor sem hiszek benne, ez csak egy óriási véletlen hogy eltalálta,ilyen nincs... mellesleg elmentem egy fél év mulva,kiváncsiságból,de amit mondott nem igazán jött be,de először komolyan leesett az állam.

2010. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
aki hatalomalrendelkezik nemélhet vellevissza egynappal hamarab megjostam acunamit deénbeistudombizonyitani nemhitékelaszomszédok
2010. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez fájdalmas volt... :D


Én - ha nem vagyok túl merész - a saját jósnőm vagyok, mert néhanap megérzéseim vagy álmaim vonatkoznak a másnapi eseményekre, többnyire vizsgákkal vagy beszélgetésekkel kapcsolatban. Egyszer egy ilyen álomnak a segítségével úsztam meg, hogy azt a feladatsort írjam, amit kevésbé tudtam.

2010. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mersusz_orakuluma.mlap.hu
2010. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Köszönöm szépen a linket,megnéztem az oldalt,nagyon érdekes!:)
2010. jún. 5. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!