Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egy ceruzát megkötöttem egy...

Egy ceruzát megkötöttem egy cérnával, az megfelel ingának?

Figyelt kérdés
Azt használom ingának. A ceruza végére cérnát kötöttem. Az úgy hatásos? Vagy igazi inga kell?

2016. máj. 14. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy gyűrű értelmesebb választás lenne.
2016. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Newton inga kell.
2016. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha egyenesen lefelé lóg, és ha megmozdul nem jár össze vissza, meg nem pörög körbe rajta a ceruza, akkor jó. De jobban jársz egy anyacsavarral, vagy gyűrűvel, ilyesmivel.
2016. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
semmit nem ér ez. Kiróbáltam hogy odakötöttem valamire hogy lógjon, kérdeztem tőle és meg sem mozdult. Sejtettem hogy a kezünk apró mozdulatai miatt mozdul meg amit úgy nem érzékel az ember.
2016. máj. 14. 15:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő....aki azt mondja, hogy magától mozog, az téved, vagy hazudik. Hol hallottad, hogy magától mozog? A tudattalan kézmozgások mozdítják meg az ingát. Pont ez a lényege.
2016. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha kézben csinálom akkor se úgy mozog ahogy szokott válaszolni. Tehát nekem nem is válaszol
2016. máj. 14. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Az inga értelemszerűen igen-nem válaszokat tud csak adni. Minden másban pontatlan. Az első két kérdés: Hogy mutatod az igent? Hogy mutatod a nemet? Nem mindenkinek ugyanúgy mutatja. Személyfüggő. Ha ez megvan, akkor lehet csak egyszerű kérdésekkel kezdeni. Kell hozzá gyakorlás, hogy nehezebb kérdésekhez is használd. Persze ez nem ilyen nélkülözhetetlen eszköz, ha nem használod, akkor se vagy meglőve.
2016. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem mozdul meg az ingád! Nem válsz legalább ingafüggővé. Nem szerencsés olyanná válni, hogy még a leglényegtelenebb dolgaidat is az ingától akard megtudni.
2016. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek működik. Próbáld meg gyűrűvel, ez a ceruza dolog nem hiszem, hogy a legjobb választás.
2016. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!