Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha lehetne, melyik csillagjegy...

Ha lehetne, melyik csillagjegyet választanád? Van, amelyik szimpatikus? Vagy megfelel a sajátod is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:41
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Ha esetleg picit értesz hozzá, miért azt a csillagjegyet választanád, vagy miért maradnál a sajátodnál?
2010. máj. 5. 17:42
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Mérleg vagyok, de én mindenféleképpen maradnék is az. Nem tudom miért, szeretem ezt a jegyet. Ami saját magamban idegesítő az a döntésképtelenség, de szeretem hogy jó a beszélőkém, el tudom simítani az ellentéteket, jól kijövök az emberekkel stb. Szóval nekem a sajátom a legszimpatikusabb:-)
2010. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Én SZŰZ vagyok és nekem így tökéletes. A szűzek legjelemzőbb tulajdonsága az hogy szeszélyesek vagyunk, őszintél és kiszámíthatatlanok... Nekem ez tetszik... :)
2010. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
maradnék vízöntő :) szerintem ebben a jegyben sok a pozitívum és a negatívum is de nekem tetszik..nem lennék más.
2010. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
86%
Ikrek vagyok és maradnék ez. Sokat beszélek,örökmozgó vagyok. :)
2010. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
én spec Rák vagyok, de ha lehetne, Bika lennék; azért mert nagyon szereti a szép dolgokat, van kifinomult ízlése , stílusa.
2010. máj. 5. 17:58
 7/45 anonim ***** válasza:
83%

halak vagyok és az is akarok maradni :D

esetleg nyilas lennék... :) vagy skorpióóó

2010. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
18:05, meg is indoklod? (nem kell hosszasan, csak kivi vagyok)
2010. máj. 5. 18:07
 9/45 anonim ***** válasza:
87%

én bika vagyok és imádok is bika lenni:)

kitartó, sármos, agresszív, dolgos, melegszívű, erős, szilárd, stabil jellem és biztos a dolgában, szépségére büszke, megbízható, nagyszerű barát, vad, határozott, nagylelkű. és borzasztóan makacs :)

2010. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
66%
én bika vagyok, de lennék más. Olyan fura kimondani, hogy ha megkérdi, hogy mi a csillagjegyem. Bika :D
2010. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!