Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósnő csak jósolni tud,...

A jósnő csak jósolni tud, vagy tud válaszolni előző élettel kapcsolatos és múlttal kapcsolatos kérdésekre is?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyanok írjanak, akik ebben hisznek és tudnak is válaszolni. Köszönöm.

2016. jún. 10. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Én jósnő vagyok és szoktam ezzel a témával is foglalkozni. Főként a jelennel foglalkozom. Alig a jövővel,bármily furcsán hangzik. A problémák a jelenben vannak, max. a múltból gyökereznek. De semmi esetre sem a jövőben.
2016. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Én hiszem hogy bármely pénzt kérő ezoterikus "szakember" bármely kérdésedre tud válaszolni ha eleget fizetsz neki. Szóval a kérdésedre tudok válaszolni: igen, jósnő tud válaszolni előző élettel kapcsolatos és múlttal kapcsolatos kérdésekre is.
2016. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
A jósnő jósolni sem tud! Csak a pénzt veszi ki az olyan balekok zsebéből, amilyen te is vagy!
2016. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Az attól függ, hogy mennyit bír a pénztárcád. :D
2016. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Jóslás: a jövőben mindenképp bekövetkező események, vagy pedig a jelenben tetteid következményeinek meghatározása.

A múlttal, ráadásul az előző élettel kapcsolatos kérdésekre a választ a történelem adja, nem pedig a jóslás.

.

"Előre mondom, hogy előző életedben ez-és-ez történt veled."

Ki az aki nem röhögné ki azilyen jóslatot?

2016. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
A jósnők csak jósolnak, de jó hír, hogy van már "előző élet kalkulátor": [link]
2016. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

#1# vagyok. Még véletlenül sem említettem a jóslás szót!

Jós = jó+s ill. javas= javasol, javadat akarja. Ez az eredeti meghatározás. Csak a jelenkor elferdítette. Én nem szoktam jósolni.

2016. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm. A többiek: minek írtok ilyen témához hozzászólást? A kérdésben mondtam, hogy nem akarok értelmetlen válaszokat, kösz, hogy figyelmen kívül hagytátok.
2016. jún. 11. 15:54
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Úgy érted Kérdező, hogy értelmetlen válaszokat vártál, nem racionális válaszokat. Mert amit kaptál az első kivételével az gúnyos, de ésszerű volt. Te az értelem nélküli képzelgésre vártál. Csak hogy tisztázzuk a fogalmakat, amivel láthatóan nem vagy tisztában.
2016. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

"Kérem csak olyanok írjanak, akik ebben hisznek és tudnak is válaszolni. Köszönöm."

Imádom az ilyet. Szerinted mennyi hasznom lenne, ha kiírnék egy kérdést, mely szerint 5x5=26, és kikötném, hogy csak azoknak a válaszát hiszem el, akik egyetértenek velem? Lehet, hogy pár percig kellemesen simogatna a tudat, hogy lám, néhányan igazat adnak, de hogy az összes felvételi vizsgán kiröhögnének, az tuti.

2016. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!