Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kazincbarcikán tudnátok...

Kazincbarcikán tudnátok ajánlani tapasztalat alapján megbízható jóst/jósnőt?

Figyelt kérdés
Olyat keresek akinek a jóslatai beváltak és nem kókler. Nagyon fontos lenne! Akár magán levélben is írhattok elérhetőséget! Köszönöm szépen a segítséget!

2016. ápr. 1. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Kazincbarcikán nem tudok ajánlani, mivel nem ott lakom.

Ajánlásom mindenképp lakóhelyemről jönne.

2016. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.hozzászóló! Hol laksz?
2016. ápr. 2. 07:07
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Jósnő, aki nem kókler? Nofene. Ez új nekem.
2016. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magdit ismered?
2016. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat. Remélem jót nevettek a saját hülye poénjaitokon. A kérdésem még mindig fennáll, és teljesen komolyan kérdezem. Köszönöm!
2016. ápr. 6. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, látom, nem vagy humorodnál. :) Én publikáltam már jóslási eljárással kapcsolatos tanulmányt, de szigorúan tudományos indíttatásból. Az a tudomány azonban kb. 3000-4000 éve volt használatban. Azóta már tudjuk, hogy a jövő eseményeit csak úgy lehet megtudni, hogy kivárod őket. :)
2016. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy jó jós tudná, hogy menni akarsz hozzá, és a válaszát előre elküldené smsben
2016. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jesszusom!!! Valaki még hisz ilyenekben???!!! Ja, tényleg, hiszen megy a jósda TV, vagy mi a fene is. Ott küldenek pénzenergiát, ha a pénztárcát kiteszed az asztalra, meg ha a kezedet a Tv-re teszed, bármit elérhetsz. Szerintem őket hívd, hiszen a TV-ben van. Oszt az biztos megbízható... 😁😁😁😁😁😁😁😁😁
2017. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!