Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik tarot kártyát ajánlanátok?

Melyik tarot kártyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Számomra rendkívül fontos, hogy SZÉP legyen a rajzolása.

Kérlek titeket, lehetőleg olyanokat írjatok, amelyeket Magyarországon is be lehet szerezni.


Előre is köszönöm a segítséget!



2016. júl. 4. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiptomi tarot
2016. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Póker
2016. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdő vagy? 😃 Mikor én is kezdő voltam, nekem is a grafika volt a legfőbb szempont. Pedig nem az. Nekem is vannak szép kártyáim. Pl. Gino Marcetti féle Arany tarot vagy az Árnyvilág tarot. Egyiket sem tudom használni. Az Adflatus tarot-t használom, de azt nem lehet itthon megkapni. De valami fantasztikus! Minden ember más. Ami az egyiknek jó, a másiknak nem.
2016. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem azok közül, amiket eddig láttam, az Árnyvilág tarot képi világa és színvilága tetszik a legjobban.


Nem túl jó minőségű a felvétel, de azért meg tudod nézni a lapokat:


https://www.youtube.com/watch?v=gHtfRX0WxmY


Vagy ha itt a kártyahúzás gombra kattintgatsz újra meg újra, akkor meg tudod őket nézni jobb felbontásban:


[link]


De nyilván ízlések és pofonok - szerintem próbálj megnézni minél többet, hogy megtaláld azt, ami hozzád legközelebb áll, ami téged megfog.

2016. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami számodra szép, az más szemében lehet visszataszító!

Hozzáértés nélkül széppel sem tudsz jobban jósolni, mint a kevésbé széppel. Akkor pedig szaporodik a "Mit jelent a tarotban, ha..." kérdés a GyK-n.

2016. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek hálásan köszönöm a javaslatokat, sokat segítettek! :)
2016. júl. 5. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!