Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik pasival érdemes foglalk...

Melyik pasival érdemes foglalkoznom? Mindkettőre azt a kérdést tettem fel h merre tart a kapcsolatunk! (cigánykártya)

Figyelt kérdés
Az 1. Özvegy asszony szerelmes férfi állandóság. A 2. Üzenet bíró gyerek! Előre is köszönöm!.

2016. júl. 11. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

1. Állandóan özvegyasszony leszel, mert akárhányszor szerelmes leszel egy férfiba, és hozzámész, azonnal meghal.


2. Egy gyereknek erotikusan is értelmezhető üzenetet küldesz. Névtelen feljelentés miatt bíróságra kerülsz kiskorú elleni nemi erőszak vádjával.


Én az 1-est választanám.

2016. júl. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a 2.
2016. júl. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amelyik nem menekül el tőled azért, mert ilyen baromságok alapján döntesz.
2016. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Amelyik elviseli, hogy nem a te érzéseid, hanem a kártya határozta meg, hogy őt választottad!

Nem kell félned majd, hogy az esze miatt rabolják el tőled!

2016. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a kioktatást,igen figyelmesek vagytok! Ha titeket ez nem érdekel,akkor nem kötelező elolvasni!Ez az én életem és csak rám tartozik h mi alapján döntök!Foglalkozzatok a saját dolgotokkal! Én meg az enyémmel! EnnyI!!!!!!!!!!!!
2016. júl. 11. 13:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem tudtam választani, már tegnap is néztem a kérdésedet. Aztán rájöttem, miért. Mert egyik sem fenékig tejföl, ahogy mondani szokás. Keresgélj még egy kicsit!
2016. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. júl. 11. 14:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát elég elcseszett lehet "ez a te életed" ha szaros kártyák alapján akarod élni. :D
2016. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. A kissé kioktató kommentek miatt "ragadtam újra tollat", hátha egy ici-pici ablakot tudok nekik nyitni, hogy mire is lehet még használni a kártyát. Azt a kártyát - és itt főleg a Tarotra gondolok -, amit ma már neves pszichológusok is használnak terápiájuk során. Na nézzük! Az első versenyző életre szóló választás lenne a kérdezőnek. De emellett igen nehéz, megalázó asszonysorsot is jelentene neki. Hogy konkrétan mit, az már további vizsgálat tárgya lenne. Ez a pasas vagy korban fiatalabb is a kérdezőnél vagy gondolkodásban nem éri utól a kérdezőt. A második versenyző folyton-folyvást megcsalná. A kérdező meg újabbnál újabb esélyt adna a spermahajdernek. ( 😊) Na most itt jön a lényege a dolognak, ami kiemeli a kártyát a mezei jóseszköz sorából! Kérdem én, miért ilyen pasasokat szed maga köré a kérdező? Vagy ezt a kérdést neki magának kéne feltennie! A saját világunknak mi magunk vagyunk az egyetlen teremtője. A kérdező ilyen lovagokat teremt magának. Tehát ezen kellene változtatnia. Azon a hozzáálláson, amit lehet, hogy otthonról vagy ki tudja honnan hozott, hogy ő egy kihasználható nőszemély. Ennek vizsgálata lenne a következő feladata a kártyának.
2016. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtál!és engem is érdekel h miért ilyenek találnak meg,bár ezek netes ismerkedések és a 99%-val még a találkozóig sem jutok el!húztam hármat arra h miert ilyen pasik találnak meg halál tolvaj ellenség.
2016. júl. 14. 03:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!