Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent a veszteség házassá...

Mit jelent a veszteség házasság szerencsétlenség kombináció?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam akivel nagyon nézegetjük egymást,de neki van kapcsolata! A kérdés merre tart ez a dolog!véleményem szerint ez a kombináció azt jelzi h semerre de azért szeretném ha más is értelmezné!köszönöm előre is!

2016. júl. 8. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess még vele, és kiderül. Más kapcsolatainak kielemzése úgy történik, h minél többet megtudsz az illetorol.
2016. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az ő kapcsolatukra jött ki!hanem velem kapcsolatban!az volt a kérdés h merre tart a kapcsolatom vele!
2016. júl. 8. 10:25
 3/7 anonim válasza:
Most néztem meg a 3 kártya jelentését, és én is arra gondolok, hogy nem lesz belőle semmi, mert bár te kötődnél hozzá, viszont a veszteség és szerencsétlenség kártyák azt mutatják, hogy ez nem válik valóra.
2016. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtős....nem lesz ebből semmi olyan,amiért érdemes lenne belebonyolódni.
2016. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neki van kapcsolata.

Ha veled összejön is, az szerencsétlenség, ugyanis ha a másikat elhagyja miattad, téged is elhagyhat más miatt.

Ha nem hagyja el, hármas kapcsolatban lehetsz titkolt másodhegedűs, amiből nem lesz házasság.

2016. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem várom tőle h ott hagyja a másikat!csak kiváncsi voltam. Szerencsére érzelmi kötődés nincs ebben a dolognan ,csak tetszik és úgy érzem h én is neki!
2016. júl. 9. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kombináció azt mutatja, hogy nem érdemes kezdeni ezzel az illetővel, mert ha összejönne veled, akkor sem lehetne ez tartós viszony, tehát inkább ne foglalkozz vele.
2016. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!