Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki használ tarot-t, hogyan...

Aki használ tarot-t, hogyan lehet arra választ kapni hogy mikor fog kb bekövetkezni egy dolog, hogyan lehet ezt kiolvasni?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok
2010. ápr. 15. 14:41
 1/2 anonim válasza:

Mi több módon szoktuk. De nekem ami eddig a legtöbbször jó eredményt hozott, az, hogy szabsz egy határt magadnak írok egy pl. !


Volt egy munkanélküli hölgy, aki a munkára kérdezett!

1.) Egy hónapon belül várható-e? /Erre húzunk/


a.) HA IGEN:

Gondoljon ismét a kérdésre ( itt ugye a munka) és egy hónap 4 hét, négy kártyát húz és amelyik a legpozitívabb azon a héten várható!


b.) HA nem:

Akkor haladsz tovább +1 hónappal legyen több mindig és akkor mikor úgy látod hogy pozitív akkor eldöntöd, hogy ráhúzol-e hetekre lebontva is! Ebben az esetben kijön a harmadik hónap pl. akkor arra gondol, hogy a harmadik hónapban melyik héten várható ez és arra húzza ki a négy kártyát!


2.) A végítélet kártya az konlrétan 40 napon belüli fordulatra mutat rá. Így azon belül lehet számolgatni és várni a változást, de ez csak akkor ha IDŐRE kérdezel és KIHÚZOD!


3.) Ami nekem kevésbé jött be: Húzol a kérdésedre 3 lapot. Összeadod a számokat: pl.

1-Mágus

5-főpap

0-bolond

akkor: 1+5+0= 6

A 6. kártya szimbóluma a Szeretők. Ez döntéshelyzet, változás, ez kb. egy hónapot takar!

De ezeket nem tudom annyira... nekem eddig az első 90%osan bevált!


De ha küldessz egy e-mailt van egy összefoglaló táblázatom azt elküldöm neked, sok hasznos és rendszerezett dolgot találsz benne!


Sok sikert a további gyakorláshoz!

2010. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A módszer hasonló a fentebb elírthoz.

Van egy olyan kirakás, aminek az a neve, hogy Bűvös kör.


A lényege:

középre rakod a hívólapot (amire kíváncsi vagy)

és köréje pedig 12 lapot óramutató járásával megegyezően. Azok szimbolizálják a 12 hónapot.

Ahol látod a változást, megerősítést abban a hónapban.


Üdv

Abroxo Mors

2010. szept. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!