Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent? Raktam ki általáno...

Mit jelent? Raktam ki általános kirakást a hétre, de az értelmezéssel gondban vagyok! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Ami nem lesz bíró váratlan öröm állandóság. Ami lesz kevés pénz gondolat pap és ami lesz még szerelmes nő örvendezés szerelem.

2016. júl. 19. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neked tényleg komoly segítségre van szükséged, ha eszerint alakítod az életedet.
2016. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jajj úgy imádom az ilyen hozzászólásokat.....közöd????
2016. júl. 19. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez az időszak az érzelmek hete lesz. Munka fronton egyhangú hét lesz. Ha vártál volna valami történést, hát nem lesz. A szerelem viszont beüt. Először lesznek kétségeid, de túl jutsz rajta.
2016. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. júl. 19. 11:53
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 és be is nyaltad a választ? Mert én is írhattam volna bármit, ha troll kedvemben találsz :)
2016. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szted érdekel???????
2016. júl. 19. 12:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen jogon ítélkezel te felettem?ki vagy te????nem vagy az anyám se a rokonom!
2016. júl. 19. 12:27
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Bár ő nyersen fejezte ki a lényeget, de úgy látszik nem értetted.

Van egy bizonyos ezotériával kapcsolatos írási- és beszédstílus, amivel hangzatos körmondatokat lehet alkotni (horoszkóp, jóslás nagyon jól tolja). Bárki, BÁRMIT kitalálhat és azt neked ebbe a misztériummal körített szövegkörnyezetbe teheti és te elhiszed, mert jól hangzik. Akkor is ha igaz, akkor is ha nem igaz. Ha nem igaz, te addig csavarod a fejedben a dolgokat míg nem találsz bármilyen kapcsot amivel igazzá próbálod tenni a dolgokat. Ha igaz, akkor csak a véletlen műve, vagy pedig olyan általános dolgokat adnak a szádba, ami biztos hogy az emberek többségével megeshet.


"érzelmek hete lesz" - miután te erre az infóra fókuszálsz, majd jól belemagyarázhatod hogy ez-az az érzelmek miatt történt.

"egyhangú munkahét lesz" - hacsak nem vadvízi evezésekkel, búvárkodással, sok utazással és hasonló tartalmas dolgokkal töltöd a munkaóráidat, bizony az emberek jelentős részének a munkájában semmi izgalmas és extra nem történik, megy a saját egyhangú ritmusában

"a szerelemben lesznek kétségeid" - naná, nehogy valami konkrétot mondjon, mert akkor majd te döntöd el hogy kétséges vagy nem, történt-e valami vagy nem.


Ja és még valami. Nem ítélkezésként, lenézésként írtam, hanem csak hogy észre vedd mennyi értelme ennek. A kártyás jóslás is pont ilyen. Ködösítés és általánosítás, mindenki úgy értelmezi és akarja, és azzal etet meg amivel csak akar, te pedig azt hiszel amit akarsz. Nulla konkrétum, nulla valóság, csak vakhit.

2016. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Általános kérdés, általános válasz. Még csak nem is kérdés!! "Raktam egy általános kirakást a hétre. Mit jelent?" Ez az általános válasz! A kártya arra tud válaszolni, amit kérdeznek tőle.
2016. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hiába lesz az érzelmek hete mert én pont leszarom.nem akarok kapcsolatot pláne nem érezni bárki iránt is szóval nem magyarázok be semmit!időnként ha olyan kedvem van rakok ki kártyát de nekem nem mindig világos h mit jelent!az életem meg csak rám tartozik!senkitől nem kértem oktatást!az én életem,ha elcseszem akkor az én bajom lesz.aki meg válaszol csak akkor válaszoljon ha érti mi jött ki ,és szeretne segíteni az értelmezésben.köszönöm!
2016. júl. 19. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!