Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik TÉNYLEG értenek a jósláshoz? Ha igen, ez csak személyesen működik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Hogyne lennenek. Azt mondjak, amit hallani akarsz, meg is kerik az arat.


Tragedia, hogy 2016-ban itt tartunk: joslas, 'bevonzas', 'magia', elkepeszto ahogy az ostobasag terjed...

2016. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen, például az időjósok.
2016. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Én értek. Megjósolom neked, hogy egyszer meg fogsz halni.
2016. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jósolni mindenki tud, csak fantázia kell hozzá.
2016. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én TÉNYLEG tudok jósolni. Hogyha érdekel akkor küldj át privátban egy képet a tenyeredről és, hogy mit szeretnél hallani. Válaszban kapsz egy paypal címet amire küldesz 5000 forintot (friends and family). Miután megérkezett a pénz, megírom neked, hogy mit látok.
2016. aug. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen nincsenek, csak kihasználják a buta, hiszékeny embereket.
2016. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
43%
Na én az előzőkkel nem értel egyet, attól még hogy nem próbáltátok vagy nem voltatok normális helyen az nrm azt jelenti, hogy nem is létezik. Én sem voltam még, de az egyik családtagok Elment egy tragédia után, mivel már nem látta élete értelmét. Amint hazajött elmondta, hogy mit olvastak kk
2016. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
48%
Ki a tenyeréből. Eléggé beváltak és borzalmas dolog is volt közte.
2016. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én is megjósolom neked, hogy megsérülsz. Aztán ha megkarcoltad magad véletlenül az ajtókilincsben, mondhatod, hogy igazam volt.
2016. aug. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A jósok az áldozatuk hiszékenységétől függően értenek vagy nem értenek a jósláshoz. Ha valaki arra vár hogy megmondják neki a jövőt, akkor onnantól minden történésben annak beteljesülését várja és látja is bele, mert vágyik arra az önigazolásra hogy a jövő számára ismert. Ha viszont valaki szkeptikusan áll hozzá, az látja hogy a jóslatok homályosan megfogalmazottak, hiányoznak belőlük azok a tények amik egyértelműsítenék őket, sok mindenre ráhúzhatóak általában, nem adnak meg időpontot, általánosságokat vagy féligazságokat tartalmaznak amik könnyen ráhúzhatóak egy csomó eseményre.
2016. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!