Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A cigány asszonyoknak mennyi...

A cigány asszonyoknak mennyi köze van a valódi jósláshoz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mármint az aluljárósakról tudom mekkora kamuk, eddig is tudtam, de a minap azért direkt megnéztem mit mondanak, hát égtelen baromságokat, amit az ember hallani akar, de ott buktak le a legjobban, amikor a jelenlegi életemről találgattak és mindent rosszul mondtak. :D


No de amire kíváncsi lennék az ezotériában, okkultizmusban, mágiában járatosoktól, hogy valamikor, valahol valóban volt valamennyi érzékük a jósláshoz? Amikor még nem ilyen Jézus szeretete baromságokkal jöttek, akkor tényleg tudtak valamit a csillagjegyekről stb.? (bocs, én magam sem vagyok nagyon járatos a jóslásban)


Trolloknak és szkeptikusoknak pedig előre: Haha! Viccesek vagytok, értem a poént, nem hisztek semmi ilyesmiben. Na, léphetünk tovább, nem rátok vagyok kíváncsi.



2014. máj. 13. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én pl. 37 éve halott vagyok. Biztosan így van, hiszen egy nagyon jó cigány (nem mindegy?) jósnő jósolta.
2014. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Kb. mint nekem. Én is jósolok neked szívesen, a zsédet ugyanúgy lehúzom, meg mondok pár hülyeséget, aztán viszlát.
2014. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A jó jósok-jósnők igen nagy tapasztalattal rendelkező, érzékeny felfogású és intelligens személyek, akik "olvasni" tudnak a másik ember rezdüléseiből, pupillamozgásából, testük finom rándulásaiból és hamar képesek felméri a kuncsaft alapvető személyiségjegyeit.
2014. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jók a cigány jósnők, mert hamar lerendezik a dolgot, és 5 ezernél nem kérnek többet. Azonkívül a szolgáltatásaikat szinte bárhol, piacon, utcán, bevásárlódiszkontban megvehetjük, és ha esetleg visszautasítanánk, még tanulunk is belőle, a hozzánk intézett káromkodások és szitokszavak tömkelege közepette.
2014. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Amikor még faluról falura vándoroltak, a falubeliek a titokzatos, ronda öreg cigány asszonyokat összekapcsolták a mesebeli boszorkákkal, és elhitték, hogy ők is valami ilyesmi képességekkel rendelkeznek. Ebből persze "hagyomány" lett, mivel egyszerű pénzkereseti lehetőség volt.
2014. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt találkozásom eggyel. Az utcán kérte, adjam a tenyerem: "Kedves, adsza a tenyered, hadd jóslok neked!".

Elkezdett jósolni: "Van egy gyereked, de hamarosan meg fog halni szegény."

Mondom:"De nincs!"

A válasza:"Persze kedvesszkém, mer most hótt meg!"

Na mondom, inkább nem vitatkozok vele és rántottam volna el a kezem, de még fogta és olvasott tovább benne:"De lááátom, hogy a sorsss az egyik kezével elvész, a másikkal ad majd neked kedvessz! Nyerni fogsz szok pénzt!"

Mondom, az jó lesz.

Ezután tartotta a kezét egy kis előlegért, gondolom a nyereményből. Dobtam neki egy 100-ast. Elkezdett gurulni a járdán. Na nem a vénasszony, hanem a százas. Az öregasszony meg utánaugrott, felkapta és nézegette: "Drágasszág, drágassszágom!"

2014. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Annyi, mint a "valódi" jósoknak. Vagyis semmi. Cigányból azért van több jósnő, mert emúgy nem értenek semmihez, valamiből mégis etetni kell a sok purdét, meg az embernek is meg kell venni a napi betevő két literjét. A fehérnek meg van pénze, hiszékeny is, így aztán adva van az üzlet.
2014. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:
Mikor még élt a hagyományos cigány kultúra, elképzelhető, hogy volt hozzá tehetségük. A maiak már csak a levegőbe beszélnek, ez viszont biztos.
2014. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bszandika28 válasza:
Hidd el! A cigányoknak ritka erejük van a jósláshoz;)
2014. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!