Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hinnétek a jósnőnek?

Ti hinnétek a jósnőnek?

Figyelt kérdés
Azt jòsolták nekem, hogy nagy szenvedés vár rám. Nagyon félek,már megbántam,hogy egyáltalán kitettem magam ennek.

2016. aug. 17. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%

A jósnők kamuk főleg ha fizetsz nekik... 2hónapos a tanfolyam... Elhiheted mennyire komoly lehet -.-

Mondok jobbat aminek te magad is utána tudsz nézni: Álomfejtés.

Ha felkelsz s emlékszel az álmodra vagy csak töredékére less utánna. Nézni kell a tárgyakat(pl függöny, szék), embereket (régi barát, kalauz), állatokat, növényeket (gesztenyefa, fenyő), időjárás stb

Egy szavakba írd össze s keress rá (néha más szavakkal) " álmoskönyv + 'adott szó' "

Önmagadról s közeli eseményekről vagy éppen mit kelene tenni dolgokról árulkodik az álomkép.

Az agy mindent tudattal helyez az álmodba. Itt legalább nem húznak be!

2016. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy tipikus olyan "jóslat", ami biztosan bekövetkezik, mert nincs olyan ember, akinek az életében nem történik olyasmi, amire ráfogható, hogy "nagy szenvedés".


A jóslás kamu. Az álomfejtés marhaság. Felejtsd el az ezotériát, és használd a józan eszed.

2016. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Talán el kellene menned egy másik jósnőhöz is, lehet ő meg majd azt jósolja, hogy nagy boldogság vár rád és akkor megnyugodhatsz.
2016. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#2 👍
2016. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez nem volt igazi jósnő és nem ilyen a "jóslás". Ez az emberek riogatása. Ma már a jósnők nem úgy működnek, mint régebben. Ma már segítőknek kellene inkább nevezni. Mielőtt felhördülnének egyesek hozzáteszem, hogy vannak tényleg ilyen két hónapos gyorstalpalón kiokosodott fontoskodó riogatók és vannak az igazi lelki segítők, akik alig beszélnek a jövőről. Hanem egyféle búvármunkát végeznek a kuncsafttal közösen, hogy a kérdező világosabban lássa a helyzetét, amiben csücsül. Ezáltal kézzel fogható tanácsokat kap. Ezek a tanácsadók sok évet tanulnak és nem csak a kártyát. Na, egy ilyet keress!
2016. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ha megbízható volt a jós akkor igazat mondott. De a jövőnket mi alakítjuk és meglehet változtatni. Én is jósoltattam már a múltamat és a jövőmet is és nagyon sok dolog beteljesült. de pl egyszer rablást jósolt, aztán nagyon figyeltem a cuccaimre meg ilyenek és nem raboltak meg szv azért nekünk is van beleszólásunk a sorsunkba :D
2016. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"és vannak az igazi lelki segítők, akik alig beszélnek a jövőről. Hanem egyféle búvármunkát végeznek a kuncsafttal közösen, hogy a kérdező világosabban lássa a helyzetét, amiben csücsül."


Az ilyet úgy hívják, hogy pszichológus.

2016. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Például.
2016. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez egy altalanositas, mindenki szneved valamennyire az eletben, es a tipukus kurzslo valasz, szoval ne vedd komolyan.


En eletemben egy josnal voltam es minden amit mondott bevalt, de o reszletesen josolt, tehat konkret esemenyeket es nem azonnal valtak be, hanem tiz evvel kesobb:-))))


Megjosolta a vetelesem, a motorbalesetem, azt h kuldoldon fogok elni, h kulfoldi ferjem lesz, egyszer valok, lesz kozben nagy szerelem, ket gyerekem lesz es hires leszek. Ez utobbi nem jott be nem akarok gyereket, a hires es gazdag resz meg alakul.


Mindezeket persze elfelejtettem akkor es ott es betudtam annak, h nem normalis mert en husz evesen azert mentem el hozza, h megtudjam h van e eselyem konkret pasinal akivel kolcsonosen bejottunk egymasnak, es kozolte, h nincs:-)))))))Na onnantol merges voltam, utaltam es akkor meg nem beszeltem angolul, nem akartam motorozni, veteleni vegkepp nem....es amikor ezek a dolgok megtortentek akkor villantanak be elesen h uristen ezeket megjosolta, mikozben tiz evig nem is jutott eszembe:-))))


Egyebkent mar meghalt, egy hegyen lakott valami duledezo hazban es nem volt nepszeru, es ket rugo volt az alap, de ez rajtad mult h mennyit fizetsz. Nagy bolcsesseggel kezelte a visszajaro embereket, es a joslast nem kototte idohoz. Egyebkent Tarot-bol illetve kezbol josolt.


Borzaszto baratsagtalanul nezett ki, es a hegy tetejen ahol meg rendes autout sincs....waaaaaa. Volt egy ferje, akinek hianyzott harom ujja, ot kuldte le ertem h vigyen fel hozza es amikor meglattam a pasit egybol az volt bennem, h jeeezusom ez a no valami kuruzslo mert hogy van az h a ferjenek nem tudta megjosolni h levagja valami az ujjait:-)))


Aztan mondta, h hiaba josolja meg ezek nem masnap kovetkeznek be es az emberek elfelejetik a joslatait es nem tudnak felkeszulni ra, mert o evekkel kesobbre josol mindent. Felvettem az egeszet magnetofonra de nem tudom hol vannak a kazettak pedig tok szivesen meghallgatnam:-)))))


Azt is momdta hogyha a fejem tetejere allok akkor sem tud mast josolni, roppantul sajnalja, de ez van, a pasival nem fogok osszejonni mert terhes a felesege (azt se tudtam h van felesege:-)))))) es kiderult h tenyleg.


Azota nem voltam josnal es nem is tervezem, felesleges tudni, mert josol valamit, 10 ev mulva minden bevalik de a tiz ev alatt elfelejted ergo tok ertelmetlen mert elkerulni nem tudod;-))

2016. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"ha megbízható volt a jós akkor igazat mondott."

Ja. Ezzel csak az a baj, hogy a megbízható és a jós nem kompatibilis fogalmak.

2016. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!