Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Bejött valakinek az inga jóslás?

Bejött valakinek az inga jóslás?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy amikor úgy tetted fel a kérdést, hogy x időn belül teljesül-e a dolog, akkor tényleg azon az időn belül teljesült? Utólag beigazolódott, amit az inga "mondott"?
2016. aug. 27. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan emberek hisznek még ilyenekben?
2016. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy az inga a vágyaimat jelzi, nem a jövőt.
2016. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az inga azt jelzi amit valójában te szeretnél, nem pedig a jövőt.
2016. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha csak a vágyainkat tükrözi, akkor mi alapján mondja meg, hogy egy személlyel mikor fogok összejönni? Megkérdeztem, hogy 1 vagy 3 heten belül e, az inga azt mondta mind a kétszer, hogy nem, az 1 hónapra viszont igent mondott. Erre irányuló vágyam nincs, még gondolatom sem volt de ha jobban belegondolok, talán azert korábban akartam a dolgot, mint egy hónap. Tehát nem az akaratom szerint válaszolt, mert a kérdést tényleg puszta kíváncsiságból tettem fel.
2016. aug. 28. 15:21
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet, hogy emberek mindenben, de tényleg mindenben hisznek, csak Jézus Krisztusban nem, aki pedig történelmileg bizonyított hogy létező személy...

Jézus szeret, és meghalt érted, és többet és jobbat akar adni és mondani, mint amire a világ összes ingája képes lehet...

"Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen." (János 3;16)

2016. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hiszek Istenben. De a kettő nem zárja ki egymást, és az inga sem tagadja meg Jézust.
2016. aug. 29. 01:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor fogsz összejönni a kiszemelteddel, amikor teszel érte. Vagy ha te nem, akkor ha ő tesz érte. Ne az ingától függjön már. Egyébként hozzánk általános iskolában egyszer beengedtek egy ilyen ingás jóst. Nem is értettem már akkor sem, de ugye 11-12 évesen elhittük az ilyen hülyeségeket. Mindenki csodálta azt a szerencsétlent (akinek az azóta eltelt 20 évben sem volt rendes munkája, de talán éjjeliőr valahol), ő meg ott magyarázta nekünk a láncon függő ingáról, hogy ez megmondja a jövőt. Mindenki kipróbálhatta, kérdezhetett tőle. Emlékszem, én azt kérdeztem, (kb. 1998 környékén), hogy Michael Schumacher lesz-e világbajnok a Ferrarival. Először "nemet mondott" az inga, amin elkeseredtem, és megpróbáltam újra. Másodszor már "igent mondott", aminek felettébb örültem, és még hitet is adott. Mégis, amikor 2000 késő őszén, Suzukában besöpörte Michael az első ferraris vb-címét, nem arra a rohadt ingára gondoltam, hanem hogy szép munkát végeztek a vörös overallos fiúk mind a pályán, mind a boxban, mind otthon Maranelloban. Visszatérve arra, hogy beengedték az iskolába ezt a "jóst"... nem tudom, ki szervezte, vagy hogy került be, de minimum fegyelmit adnék annak a tanárnak, tanároknak akiknek a jóváhagyásával megtörténhet ilyen bármilyen iskolában.
2016. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

a sátán is hisz Istenben, csak ellene dolgozik...


És hogy mit mond az Ige, a jóslásról? - Íme pár példa...:


"Ne forduljatok halottidézőkhöz, és ne tudakozódjatok jövendőmondóknál, mert tisztátalanokká teszitek magatokat velük. Én, az Úr, vagyok a ti Istenetek!" (3Móz.19;31)


"... varázslást űztek, kuruzsoltak. Arra ragadtatták magukat, hogy azt tegyék, amit rossznak lát az Úr; így bosszantották őt."(2Kir.17,17.)


"A fiait is elégette áldozatul a Ben-Hinnóm-völgyben. Varázslást, jelmagyarázást és igézést űzött, halottidézőket és jövendőmondókat tartott. Sok olyan dolgot vitt véghez, amit rossznak lát az Úr, bosszantva őt."(2Krón.33,6.)


"Tartsatok meg és teljesítsetek minden igét, amelyet én parancsolok nektek! Semmit se tégy hozzá, se el ne végy belőle! Ha próféta vagy álomlátó támad közötted, és jelet vagy csodát ad tudtodra, és bekövetkezik az a jel vagy csoda, amelyről beszélt neked, és azt mondta, hogy kövessünk és tiszteljünk más isteneket, akiket nem ismertél,akkor se hallgass annak a prófétának a beszédére, vagy arra az álomlátóra, mert csak próbára tesz benneteket Istenetek, az Úr, hogy megtudja, valóban teljes szívvel és lélekkel szeretitek-e Isteneteket, az Urat. Az Urat, a ti Isteneteket kövessétek, és őt féljétek, az ő parancsait tartsátok meg, és az ő szavára hallgassatok, őt tiszteljétek, és hozzá ragaszkodjatok!"(5Móz.13,1-5.)


és ez csak pár példa... Isten utálja a varázslást, és nem akarja hogy az életedben ez helyet kapjon... - Ő más és jobb utat ajánl neked az Ő szeretetében... - Mert az Úr ugyan utálja a bűnt, de a bűnöst végtelenül szereti... Téged is, engem is, aki magam is nagy bűnös vagyok, de jele Isten irgalmának és kegyelmének...

2016. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 homo ludensz ***** válasza:

Magam Istenhívőnek tartom ezt szeretném leszögezni.Ennek ellenére az ezotéria néhány technológiájában bepillantottam mert érdekelt. Nem kerültem ellentétben a hitemmel mivel csak valakinek aki rászorult és megkért annak segítettem.

Ingáztam ha valaki szerette volna megtudni neki hasznára lesz egy gyógyszer,egy adott kezelés és hasonló kérdésekre kerestem a választ. A válasz bennünk rejlik jól elrejtve csak megfelelő gyakorlat után elő lehet csalogatni. Az inga valós válasza nem azon múlik hogy én mit szeretnék ezért tesztek sorozata után juthatok olyan szintre mikor %-os arányban való válaszokat kapok. Több féle ingát használok mindig a feladat határozza meg melyik lesz a célszerű. Van kereső ingám amibe vizet töltök ha megkérnek hogy keressek vizet mert kutat fúratnának locsolni a kertet. Van azután mesteringám amivel ha megfogom a kezed és előttem a diagram meg mondom milyen a fizikai aktivitásod. Párkapcsolatokat meg hasonlókat nem szoktam ingázni mivel két ember legbensőbb ügye az hogy vonzódnak egymáshoz vagy sem.Mottóm hogy hódítsd meg és tartsd meg. Kérdésekre szívesen válaszolok ha valaki ingázni szeretne és nem csak lóbál egy fonálon valamit inga gyanánt.

2016. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolso: köszönöm a választ neked is. En továbbra is azt szeretnem tudni, hogy ezzel az illetővel valóban összejövünk e adott időn belül, amit az inga mondott. Mi a legmegfelelőbb ingazasi módszer erre?
2016. szept. 6. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!