Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ciganykartya. Valaki segitene...

Ciganykartya. Valaki segitene értelmezni?

Figyelt kérdés

Hogy érzi magát az exem az új kapcsolatában?

özvegyember,szomorúság,veszteség,özvegyasszony,pap



2016. szept. 12. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az exed új kapcsolatának vége, így most eléggé rosszul érzi magát. A hölgy ezek szerint (=pap) már másnak vallott szerelmet, bár ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy esküvő stb. van kilátásba.
2016. szept. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyes válaszoló még az 1994-es, Horváth Klári féle értelmezés szerinti eredményt írta meg, amiről vagy 5 éve bebizonyosodott, hogy sok helyen pontlan. Annyit mondj meg, hogy házasok voltatok e, és mióta van együtt az ex az új párjával. Ha pontosabb képet szeretnél, írd meg azt is, hogy ki hagyott el kit.
2016. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Nem könyvből tanultam, egy idős hölgytől, aki szintén másvalakitől....

2016. szept. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

1. A kérdező egészen biztos, hogy nő, hiszen melyik férfit érdekli, hogy az exe hogyan érzi magát az új kapcsolatában

2. Ezek szerint a kapcsolatból a férfi lépett ki, vagyis a kérdezőt hagyta el a volt párja, ezért szeretné a hölgy tudni, hogy az exének ez a kapcsolata mennyire tűnik tartósnak


A kártyák alapvető jelentését persze meg kell tanulni, de hogy az adott környezetben mit is jelentenek, kell egy bizonyos belső ráérzés, ráhangolódás képessége is. Ezt viszont egyetlen könyv sem fogja megtanítani.


Ha én elmennék egy kártyavetőhöz, és az még külön, ú.n. "rávezető kérdéseket" tenne fel, mielőtt kivetné a kártyát = képben akar lenni, hogy biztosan jót mondjon = megkapja a pénzét: az olyan kártyavetőt messzire elkerülném.

2016. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Oké, csak közben nem mindegy, hogy 50-100 évvel ezelőtti viszonyokhoz mérjük a kártyák jelentését, vagy a 2016-osokhoz, amikor lehet, hogy úgy mentek szét, hogy a kérdező megnézte a párja Facebook-beszélgetéseit, és rájött, hogy van egy másik asszonyka is. Az #1-es válaszoló szerint a pap=hölgy ez esetben, szerintem pedig okostelefon. Legalábbis a legfrissebb, 2014-ben elfogadott általános értelmezés szerint. És itt nem az a lényeg, hogy könyvből tanulod, vagy mi alapján fejted meg, hanem hogy hajlandó vagy-e követni az élet dolgait, vagy maradsz sötétségben.

Én a kártyákból azt látom, hogy az ex boldog az új kapcsolatában, mégpedig a jobb szex, és az újdonság varázsa miatt. Sőt, hosszú távon működőnek látszik a kapcsolata, minden jel erre mutat. Kártyán kívül is azt javasolnám a kérdezőnek, hogy tudjon túllépni a múlton, és elengedni azt.

2016. szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet a szülei nem fogadják el a barátnőjét
2016. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát csütörtökön szakitott velem,de akkor még ott aludtam és csütörtökön már együtt voltak,és azon az estén mondta hogy nagyon szerelmes belém,de ez igy nem mehet tovabb (rengeteg volt a vita,meg hogy én állandóan kikészitettem...stb) Volt 2 hónappal ezelőtt egy eljegyzésünk.

Pénteken keresett utoljara,akkor idegesen hivott fel este h hol vagyok stb... én meg nem adtam ki semmi infot ra nyomtam azota letiltott és már nem is beszéltünk. de fbre kivan téve h kapcsolatban stb...

és az a legszebb h tuti nem volt viszonyuk előtte meg semmi,met éjjel nappal egyuttvoltunk, de még a jelszóját is tudtam meg minden. ez olyan hirtelen jött. nem tudom mit csinaljak elegge tanacstalan vagyok,és már minden reményem a kártyákban van. Akkor a szakitast nem vettem komolyan azt hittem h majd ugy is visszajön...stb mert volt olyan h en csaltam meg akkor egy hetig kulon voltunk és ő jött vissza utanna sirva. szóval nem értem ezt a változást.

2016. szept. 12. 15:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez kemény, ha jól értem megcsaltad, utána hiába keresett nem vettél róla tudomást.

Nekem és szerintem exednek is van egy ötlette hogy micsináltál mikor nem adtál jelet.

2016. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

de mar igazan kereshetne,hiszen lassan telik mar egy het, és én nem csinaltam ilyeneket h kapcsolatba vagyok..stb

szerintem vegleg vege....mar tobbet nem fog keresni,belefog szeretni szepen lassan a csajba nekem ez az érzésem

2016. szept. 12. 23:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem, tovább lép rajtad.
2016. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!