Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szoktatok v tudtok jósolni a...

Szoktatok v tudtok jósolni a kártyákból? Hisztek benne? Miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktunk. Hülyeségből/szórakozásból. Nem hiszünk benne.
2010. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne.
2010. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én cigány kártyából jósolok és persze, hiszek benne, semmi értelme nincs jósolni ha nem hiszel benne, a kártyák akkor nem mutatják a jövőt.
2010. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én jósoltam, hittem benne, tényleg bevált (nem csak nekem, másoknál is), begyulladtam, eltettem a kártyát. 16 éves voltam akkor, ma 23 vagyok, és még mindig nem vettem elő :S
2010. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is cigánykártyábol és magyar kártyábol szoktam josolni...elég szépeket szokott mutogatni nekem cs sajna nem tudom össze olvasni néha h mit is akar mondani,de a lényeget megértem...kül.biztosabban érzem magamat ha megmutassa h mire is számitsak...
2010. máj. 4. 07:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van kártyám. Én a szakításom után jósoltam magamnak, pontosan már nem emlékszem, de az jött ki, hogy csalfaság, szerelem, házasság, szívkirály. A szívkirály a volt barátomat jelentette. És bejött. Velem megcsalta az akkori barátnőjét, kiderült, hogy még mindig szerelmes belém, és újra összejöttünk, szakított a másik lánnyal. Ennek már 3 éve, és még mindig együtt vagyunk. :) Szóval idén leszünk öt évesek. :D De a tesómnak is jósoltam, és neki is összejött, minden, amit a lapok mutattak. Pedig csak poénból vettem. :D
2010. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam jósolni és jósoltatni is! Nem mindegy kivel jósoltatsz! A profik jóslatai MINDIG BEJÖTTEK!


Nekem a kedvenc jósoltatási módszerem a kristálygömb, mivel ott filmszerűen látják a választ a kérdésemre.MINDIG BEJÖN!

2010. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A jóslás hölyeség, értelmetlen!
2010. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

akik nem hisznek a jóslásban azok dögöljenek meg!miért nem lehet hinni azokban a dolgokban amiért az ember létrejött?

Amúgy én ősi ösvény tarot kártyábol jósolok!

2010. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is hiszek a jóslatokban. Nekem cigánykártyám van,abból szoktam jósolni, csak nem mindig tudom összeolvasni a lapokat. Már sok minden bejött, amit a kártya mutatott. De szoktam járni jósnőhöz is.
2010. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!