Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan lehet a cigánykártyával...

Hogyan lehet a cigánykártyával megállapítani az évszakot?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogyha a cigánykártyával meg lehet állapítani az évszakot/időt meghatározni vele, akkor azt mely lapokkal lehet. Meg aki nagyon ért a cigánykártyához, szívesen beszélgetnék vele róla, nem rég kezdtem el tanulgatni és már úgy érzem alakul a dolog.:)

Csak olyanok válaszát várom, akik értenek is hozzá és komolyan veszik az egészet, kamu és értelmetlen kommentelők kíméljenek. Akik nem hisznek benne, el se olvassák! Köszönöm.


2016. okt. 25. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Én hőmérővel meg vizuális megerősítéssel szoktam megállapítani az évszakot.
2016. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cucusropi ***** válasza:

Én naptárra teszem a cigánykártyát fejjel lefele és ha a naptár azt mutatja, mikor megfordítom a kártyát, hogy pl. december, akkor tudom, hogy tél van.


Ugyanez működik az órával is.

2016. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Legalább két lap kell hozzá.

Az egyiket leteszed a földre.

Ha az elszáradt fű kizöldülve kezdi megemelni: tavasz van;

ha az erős napsütéstől meghajlik: nyár;

ha az elszáradt, lehullott falevelek elborítják: ősz;

ha nem látszik ki a hó alól: tél van.

A másikat cérnával felkötöd faágra, a szellő/szél legbiztosabb jelzője lesz.

2016. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak ajánlások. Irodalom is van róla. A neten is találsz megfelelő oldalakat. De a végső választást a kártya teszi meg.
2016. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 részeg vagy?
2016. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok részeg. A kártya egy kép. A kép tele van szimbólumokkal. A tudatalatti érti, olvassa a szimbólumokat. Már az ősember is szimbólumokkal kommunikált. A szimbólum, azaz a kép, amiből következik, hogy a kártya a tudatalattink, érzésvilágunk tárgyiasított kivetülése. Amiből egy gyakorlott kártyavető olvasni tud. Ezt bárki megtanulhatja. Nem hókusz-pókusz vagy szemfényvesztés. Ez az eszköz bármi lehet, nem csak kártya. A lényeg, hogy szimbólumot mutasson. A szín, az alak, a forma mind szimbólum. Pl. a feng shui is így dolgozik. Az otthonunk, ahogyan azt berendezzük ( intuitíve), ugyanúgy az ott lakók tudatalattijának a kivetülése. Bemegyek egy otthonba, csinálok pár mérést, egy alaprajzot és már sokmindent meg tudok mondani az ottlakók életéről. Aztán ha körbemegyünk szobáról-szobára, képről - képre, minden tárgyat szemrevételezve, hajszálpontos jellemzést tudok adni az ottlakók problémájáról, élethelyzetéről. Anélkül, hogy bárki megszólalna. Akár ott se kell lenni a háziaknak. Az a gond, hogy a sok kuruzsló nagyon ledegradálta a kártyát. Aztán az a legkényelmesebb hozzáállás, hogy tapasztalat nélkül, hallomásból, látatlanból véleményt formálunk.
2016. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ui: ma már sok komoly, jóhírű pszichológus használja a személyiség feltérképezésére a Tarot kártyát.
2016. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké, a véletlenszerűen kiválasztott kártyalapok hogyan kapcsolódnak a tudatalattihoz?
2016. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy tűnik, hogy véletlenszerű. Mert a vízszintes anyagi világunkban logikus ok-okozatokban vagyunk képesek gondolkodni. A függőleges világ teljesen máshogyan működik. Hogy hogyan kapcsolódik, azt már leírtam.
2016. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 ja értem, egy pillanatra azt hittem valami értelmeset fogsz írni.
2016. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!