Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismer valaki valami jó jóst...

Ismer valaki valami jó jóst aki tényleg igazakat is állít és ingyenesen dolgozik?

Figyelt kérdés
Én is ismertem egy idősebb nőt . RIP aki szintén Ingyenesen dolgozott és igazakat is jósolt úgyhogy nem kérek olyan válaszokat hogy nem jósolnak ingyenesen . Ha ismertek olyan jóst vagy látnokot akinek bejönnek az állításai ès ingyenes is kérlek szépen írjátok le az elérhetőségét.
2016. okt. 29. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jósolnak ingyenesen, de igazat maximum csak véletlenül jósolnak.
2016. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13 666.
2016. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a jó és tisztességes jós, aki megjósolja a természeti csapásokat előre, ezzel életeket ment.

Szerinted van ilyen? No, ő az akit keresel.

2016. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#3 az csak sok milliardert josol, felet elore fele a sikerdij
2016. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
"is" - ez tetszik:D
2016. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kacsa1993 válasza:
Tiszagyendán lakik egy jós aki nem kér pénzt de ha adsz neki elfogadja és te döntöd el mennyit viszont egy évben csak egyszer lehet menni hozzá(és nem kell előre bejelentkezni),teszem hozzá én nem hiszek túlzottan az ilyen dolgokban de amit ő tud az tényleg elképesztő,soha senki nem mondta még hogy hazudott volna.
2016. okt. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ijen jós vahyok mire vagy kiváncsi.
2016. okt. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
?
2016. okt. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a dolog pár adatra szükségem lesz. Születési dátum a nemed . És pár szó magadról.
2016. okt. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!