Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jóslat mindig igaz, megválto...

A jóslat mindig igaz, megváltoztatható vagy a saját érzelmi kivetülésemet mutatja meg? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, még régebben amikor nem voltam a toppon állandóan aggódtam a kapcsolatom miatt pedig minden rendben volt így többször rákérdeztem a párommal kapcsolatban a jövőnkre. Emlékszel egyszer kijött a halál kártya, a kártyák leírásánál a csalódás, elengedés volt leginkább és új pár találása.. Szerintetek van miért aggódnom?

Ezek a dolgokat azok amiktől rettegek pedig köztünk minden rendben van. Szeretjük egymást, szinte nem is szoktunk veszekedni, de ha igen azokat is azonnal megbeszéljük és rendben vagyunk.Sok a közös érdeklődésünk is.

Kérlek, nyugtassatok meg :(



#szerelem #jóslat #párkapcsolat #tarot #párkapcsolati jóslás
2016. nov. 7. 05:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
A jóslat SOHA NEM igaz!
2016. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A sors egyáltalán nem létezik. Ha valóban igazuk van a kártyáknak, az azért lesz, mert addig agyalsz ezen a baromságon, hogy tényleg a démonoddá válik ez az egész és elcseszel magad körül mimdent.
2016. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Ha azt mondod nincs mitől félned, mert minden műkszik köztetek, akkor ugyan mitől félsz?
2016. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha szerinted igaz akkor mire véljem a válaszodat?
2016. nov. 7. 12:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, az igazi jósok tényleg tudják-látják a jövőt. Sajnos volt is benne részem- de nem ez a lényeg.

Viszont azt is tartom, hogy sorsunkat a döntéseinkkel befolyásolhatjuk.-(nagyrészben)

2016. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mire véljed a válaszomat? Hát ha minden frankó mitől félsz? Valamiért csak félsz, hogy vége lesz, nem? Szerinted ez véletlen?
2016. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én mindig is ilyen félős voltam, minden kapcsolatomban pedig okom nem volt rá ..
2016. nov. 7. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
És mindenek vége is lett, nem? Tudom ez Neked nem vicces, de így volt!
2016. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen vége lett de azért mert én akartam így.
2016. nov. 7. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Hány jós nyert valaha lottón? Ha jós lenne, és látná a jövőt, akkor nem itt cseszné az életét, hanem a nyert pénzből a Bahamákon lenne. Vagy legyenek időjárásjelentők...

Ha nem tetszik húzz egy másik koszos kártyát

2016. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!