Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Használ valaki ingát? Ha igen...

Használ valaki ingát? Ha igen mindig az igazat mondja? Ingának a saját gyűrűmet is használhatom? Csak olyanak irjanak akik tudnak is válaszolni!

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Az inga egy baromság, te tényleg azt hiszed hogy valami lengetett tárgy majd megmondja az igazat? LOL :'DDD
2016. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Én próbáltam, nekem sajnos nem bizonyult megbízhatónak.
2016. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha ingát használsz, akkor a fentiek válaszolnak raja keresztól. Nem mindig igazat, de mindig azt válaszolják, amit kell a legjobb lehetőség érdekében.

Bármit használhatsz ingának.

2016. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és ne olyat kérdezz, hogy "80 éves korom után halok meg?"

81 éves korom után, 82? 83-84, bla bla bla

És hasonlók. Ne kérdezz olyat aminek tudása semmiben sem segít. Az ilyenekre nem válaszolnak. Ha választ adnak, akkor teljesen random.

Volt amikor egy fentiekkel kommunikálótól kérdeztem bizonyos emberek agyi szintjét és egy lecke elé állítottak, azzal hogy saját maguk ellen beszéltek.

Ha info kell, írj rám.

2016. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, használok. Faliórám ingaóra.

Mióta állítottam hosszá, azóta az igazat (pontos idő) mondja.

2016. szept. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!