Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan kell ezt a kivetést...

Hogyan kell ezt a kivetést értelmezzem?

Figyelt kérdés

Párom elhagyott, de visszavárom. Most egy hónapja, hogy szakítottunk. A kérdés, hogy visszakapom e ?


[link]


2016. nov. 27. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ez alapján csináltam
2016. nov. 27. 13:52
 2/6 A kérdező kommentje:

Felső sor(múlt): halál, remény, látogatás

Kérdezőt megszemélyesítő lap (vagyis ami engem jelképez, az az a szerelmes nő) mellett: utazás, lelkész

A kérdés lapja (vagyis a páromat megszemélyesítő lap, a szerelem) mellett: bíró, özvegyasszony

3. sor (jövő): szomorúság, szerető, pénz

4. sor : (végső válasz): vágy

2016. nov. 27. 13:59
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Érdekesen jöttek ki a lapok. Szinte megerősítették egymást, tehát oda-vissza utalások vannak. Érdekes.


A felső sor végül is leírja a történteket. Véget ért egy kapcsolat (Halál), de nem engedted el (Remény) és várod, hogy majd visszataláljon hozzád (Látogatás).

Az utazás egy erősítő lap, a lelkész pedig itt azt jelöli, hogy téged ez a dolog mélyen érint. Mély érzéseid vannak a párod iránt, és nem tudod elengedni.


" kérdés oldala (okok és/vagy megoldások): A bíró jelenti a józan ítéletet, saját korlátaink felismerését, jó kritikai érzéket és azt, hogy egy ügyben gondos mérlegelés után kell döntést hoznunk. Az özvegyasszony mellet áll, aki idősebb nő/nőrokont jelöl, tehát tanácsot fogsz kapni vélhetőleg egy nőtől, aki jól rálát a dolgokra és a tanácsát érdemes megfogadni. (vagy ezt már régebben meg is kaptad, csak nem figyeltél?)


ez várható a jövőben a kérdéssel kapcsolatban:

A szomrúság a magány lapja. Ez nem feltétlen rossz. Sokszor figyelmeztető lapként is szerepel. A befordulás, a belsőnkre való koncentrálást jelenti, a spirituális felemelkedés előtt. (mint mondjuk a Buddhista papoknál). Ha a mély elmélkedést és belső fókuszt sikerül megvalósítani, akkor a lap tulajdonképen szerencsés jelentésű és nem negatív. A szívkirály a párodat jelöli a pénz, pedig bőséget. Szóval a pozitív vagy negatív kimenetel az első laptól fog függeni (Szomorúság). Biztos, hogy intő lapként szerepel, mert a jutalom (Pénz) a sor végén van.

4.sor: a végső válasz: Vágy. A vágy lapnak a párja a Katonatiszt. (amúgy az is nagyon furcsa, hogy a Szívkirállyal pont egymás alatt vannak, mintha párban lennének) A vágy sokszor jelenti a szexualitást is, de mivel Szívkirállyal együtt áll, szinte kiegészítve egymást, így ezt a jelentést elvetem. Sokkal inkább marad a vágyakozó szerető. Tehát a te állapotodra utal. Vagy ha személyt jelöl, akkor viszont a szó szoros értelmében szeretőt jelent.


Nekem ez a kivetés 2 üzenetet is hordoz. Az egyik, hogy addig fogsz epekedni a párod után, amíg az nem talál valaki mást. Akkor tudsz majd tovább lépni. Ez a negatív tartalmú olvasat.

A pozitív, hogy belülre figyelsz, magadra és az életedre összpontosítasz, hogy el tudd engedni. És akkor megtalál a szerelem. Ebben az esetben a Szívkirály jelölhet egy új szerelmet és vele jön a bőség, a boldogság. (ugye az időhatározó nem mindig egyértelmű kártyavetésnél, mert a Szívkirály az akit szeretsz, de a jelenben ez a volt párod, viszont a jövőben ez lehet más személy, amiről még nem tudsz, mert a jelenben élünk, és akkor a Vágy lappal, mintegy megerősít, hogy tiszta szívből szeretni fog, és te is őt, és ő lesz az igazi kapcsolatod.)

6-7 kártya érdekes, mert ha okoként nézzük, akkor közétek álltak külső behatásra. Talán beszólt anyós? Vagy a te anyukád nem nézte jó szemmel a kapcsolatot? Jelentheti ezt is. Ha viszont erről szó sincs, akkor megoldás értelmezésében az hogy a továbblépéshez szükséges segítséget, jó tanácsot egy idősebb nő fogja megadni, amin érdemes elgondolkodnod. Vagy lehet ezt már meg is kaptad.

2016. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő választ!


Anyukám fiaként szerette páromat, az ő édesanyja pedig engem lányaként. Sajnos ő tavaly februárban elhunyt. Viszont párom nagyanyja nem igazán állt engem soha, és október 9.én találkoztak is. Akkor változott meg először párom. Nem nézett a szemembe, és elkezdett elhidegülni tőlem. Addig semmi baj nem volt.

2016. nov. 27. 22:15
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hmmm... érdekes. Lehet, hogy akkor az okot nála kell keresni. Lehetségesnek tartom, hogy ő áskálódott valamit ellenetek.


Ami érdekes a kivetésedben és ezért kapok két értelmezést, mert a szomorúság a lap a sor elején van. Tehát az nem következmény, az egy elindító valami. Így a jelentését te fogod meghatározni a cselekedeteddel. És innentől függ a többi is.


A szívkirály az minden esetben a te párod. A szerelmed, életed társa. Csak a kártya azért trükkös, mert ugye ez a jövőről szól. Ha múlt lenne egyértelmű, hogy a jelenlegi kedves. Így viszont ez kérdőjeles. Lehet a jelenlegi párod aki elhagyott, de lehet a jövőbeli párod.

Mindenesetre a vággyal együtt állnak, ami ugye megoldás a kérdésre, és megint nagyon nagyon érdekes dolog. Tehát a férfi NEM áll egyedül. Kapcsolódik valakihez. Az első verzió az, hogy a Szívkirály a te jelenlegi párod. Akkor viszont a Vágy egy nőt jelent (aki nem te vagy) tehát a férfi becsajozik.

Viszont ha ez a férfi egy ismeretlen, aki majd a társad lesz, akkor vágy lap az maga az érzés, a pozitív visszacsatolás, hogy szeretni fogod őt, és ez megoldja a jelenlegi helyzetet.


Minden attól függ, te mit fogsz kihozni a Szomorúság lapból. Az nem egy állapot, az egy figyelmeztetés. Nem feltétlen jelent rosszat, lehet jó is. De a kártya mindenképp figyelmeztet arra, hogy MAGADRA kell fókuszálni. Elmélyülni és átgondolni dolgokat. Ha ez megtörténik akkor a Pénz lap fogni meghozni neked a sikert. Megkapod a férfit is és a boldogságot is. (akinek a személye nem tisztázott).


Én ennyit tudtam ebből kihozni.

Sok sikert!

2016. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer agyon köszönöm!!!
2016. nov. 28. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!