Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A Ji-King bármilyen témában...

A Ji-King bármilyen témában ad választ, tehát akár párkapcsolati kérdések? Itt hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés

A kérdésem egy férfival kapcsolatos. Várjak-e rá, vagy lépjek tovább? Lényegében az, hogy van-e még célja és értelme a dolognak, vagy felejtsem el.

A 36. jelet kaptam A FÉNY ELSÖTÉTEDÉSE - Ming Ji

Hogyan vonatkoztassam erre a kérdésre?



2015. aug. 6. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A ji-King-nek is ugyanaz a lényege, mint a többi jóslásnak: annyira kétértelmű (sokértelmű) legyen, hogy bármit bele lehessen magyarázni: azaz értelmezd úgy, ahogy nekd a legjobban tetszik, legrosszabb esetben nem jön be a dolog. De te is tudod, hogy nem minden jóslat jön be.
2015. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Ji King nem ad egyértelmű választ pl igen vagy nem hanem inkább útmutatást s kezdd el a hexagram értékelését alulról felfelé a kérdést kb ilyen formában érdemes föltenni " Mit tegyek hogy a személy ki tetszik felfigyeljen rám" ill ehhez hasonlatos formában vagy " hogyan erősíthetem meg a párkapcsolatomat" Néha én is használom eme technikát
2015. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt, a 17 600 000 találatból biztosan megtalálod az érdemlegeset:

[link]

Látod, milyen jó barátod a Gúgli?

2015. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2/3 jól mondja. Nagyon fontos a helyes kérdés megfogalmazás. Ha így kerdeztél, ahogy ide leírtad, az úgy nem jó. A Ji King elsősorban nem jósol, hanem útmutatást ad. Ezért úgy kezdődjön a kérdésed, hogy "mit tegyek...? Vagy hogyan fogadjam...? Hogyan alakítsam...?"
2015. aug. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat és a segítséget :)
2015. aug. 11. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!