Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek mekkapóm az...

Szerintetek mekkapóm az állást? Mikor jötem vissza a boltból megugatott, egy fekete kutya és közben olyan hidegrázás fogot el hógy azt hittem, elszédűlök. Egyik este pónt ezt álmodtam szinte pónt így.

Figyelt kérdés
szóval hogy álmómban is megjelent a fekete kutya meg a szél is fujt. amugy takaritani mennék egy házhóz.
2017. jan. 7. 23:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha nem küldtél önéletrajzot, igen. :-)
2017. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell semmilyen papírt kitöltened lehet felvesznek. A helyesírásod borzasztó.
2017. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyhangú kutyának kontczot vetsz elibe, oszt negyednap, hogy megőn az kontczot, fogod az kontcznak czafadékát, oszt éjfélbe kimész az keresztúthoz, amaz czafadékot varangy elé veted. Átmegy akkor az gonosz hangosság az kutyárul az varangyba, de vigyázz, hogy az varangy napkeletnek induljon az czafadékkal, oszt vigye magával az gonosz hangot!

Másodnap reggelbe kiosztatik neked az dolog.

2017. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekk Eleknek fel fognak venni a Mindent Mekkcsinálunk Kft-be.
2017. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Csak helyesírás nácikat jöttem olvasni. :D
2017. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!