Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Úristen! A magyartanárom egy...

Úristen! A magyartanárom egy jósnő?

Figyelt kérdés

Van egy titkom a világ előtt, amit sosem mondtam el senkinek, a szüleimnek se. Bár tizenéves vagyok, de nem parázna dolog vagy rendőrségi ügy. Szimplán csak nem szeretném, hogy más megtudja. Most úgy döntöttem, hogy kitálalok egy blogon ("nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek"). Na és meglett az alteregóm, és hetekkel, hónapokkal később rájöttem, hogy a magyartanárom évekkel ezelőtt említett egy hasonlót, hogy "(most még úgyse érteném) egyszer majd később elmeséli". Na, és ez eszembe se jutott, a nevemet máshonnan vettem, és ebben a percben villant be.

Volt egy jósnő ismerős, aki kihasznált, viszont előtte tőle kaptam olyan tárgyakat (egy medál és egy gyűrű), ami észrevétlenül (csak én jöttem rá) a titkom két nevének a kezdőbetűit formázták.

Van egy titkos ambícióm (tettem is érte nem is keveset, de azután a saját útjára engedtem), (és azóta nincs róla semmi hírem) ezzel a titokkal kapcsolatos. Mi lesz vajon a sorsa? A jósnőm, akinek addig minden jóslata befuccsolt, most mégis megjósolt valamit? A magyartanárom előre megmondta volna a történetemet? Segítsetek, légyszi!



2017. jan. 22. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a tanárod egy jósnő! Ráadásul nem is hazudik, ha azt mondja, ha nem javítasz fogalmazásodon meg fogsz bukni magyarból!
2017. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ötös vagyok irodalomból, és ő csak volt a tanárom két éve, és egy éve kezdődött ez az ügyem.
2017. jan. 22. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak 5-s vagy. Jo bunko vagy xD =))
2017. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg a némettanàrom jos..ugyanezt mondta most még nem érted majd ha ott tart az életed emlékezni fogsz..
2017. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Minden tanár jóstehetsèg. XD előre tudják, hogy miből buksz ès tènyleg buksz.
2017. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem megjosolta egy piszkos ajànlaz miatt bukok
2017. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még a történetet se értem, az gáz?Titkos ambíciód a titkoddal kapcsolatban, amit most itt kiadsz magadból. Nem jöttem ár mi a titkod.:(
2017. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!