Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez miért lehetett? Hogyan...

Ez miért lehetett? Hogyan lehetne megfejteni mindezt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a hobbimat és pár perc után hatalmas nagy gyengeség, kis mellkasi fájdalom a jobb oldalamon, aggodalom és rossz megérzés fogott el. Érzem, hogy valaki hozzám közelivel vagy velem lesz valami nagyon rossz nemsokára! Tegnap reggel, még a krumplitisztítás előtt megéreztem, hogy el fogom vágni az ujjamat és úgy is lett, pedig nem paráztam rá.

Néha szoktak megérzéseim lenni, ezek nagy része be is igazolódott, de olyan eddig nem volt, hogy egy ennyire rossz érzés fogott volna el gyengeséggel, ráadásul fizikai fájdalommal. Annyira gyengének érzem magamat és tehetetlennek, pedig tudom, hogy egyáltalán nem lenne szabad!

Még mielőtt valaki mondaná azt, hogy influenza szezon van és beteg lehetek, annak mondom, hogy egészségesnek érzem magamat!



2017. febr. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyekezz nem erre gondólni és elfelejteni ,mert úgy mond "bevonzod " !
2017. febr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szinte sosem szoktam aggódni, de tegnap mégis rámjött a többi dologgal együtt. Nem hiszem, hogy ezt csak úgy bevonzanám!
2017. febr. 7. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Válassz kisebb fizikai megterhelésű hobbit.

Amíg nem írod meg, mi az a hobbi, ami gyakorlása fizikai fájdalmat okozott, miből gondolod, hogy mi bármivel összekapcsolni képesek vagyunk?

Ujjad elvágása a krumpli-tisztítás baleseti lehetősége.

2017. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dobolok és nem emiatt volt fizikai fájdalmam, mert évek óta csinálom és volt, hogy napi 10 órában csak gyakoroltam, tegnap pedig az első percek egyikében egyből gyenge voltam és akkor hanyagolnom is kellett. A krumplitisztításról akkor még nem tudtam, hogy azt kellene megcsinálnom, de éreztem, hogy lesz valami kis gondom.
2017. febr. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!