Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent ez a Cigánykártyában?

Mit jelent ez a Cigánykártyában?

Figyelt kérdés
Ha a végső válasz kivetésben végső lapként (ítélet)a lelkész jön ki arra a kérdésre hogy összetartozunk e az illetővel akkor az mit jelent?Köszönöm a választ.

2017. febr. 15. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el ,hogy a' fracia kártya jobb !
2017. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el láttam,hogy láttam másoknak is hogyan írkálsz. Ha az az egy szórakozásod hogy másokon röhögsz a hülye hozzászólásaidban, akkor valószínűleg a te életedben vannak komoly gondok, így csak az ilyen apró kis szúrások tesznek boldoggá. Legyél az.
2017. febr. 16. 04:05
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ennyiből sajnos senki nem fogja neked megmondani.

Az egész leosztást látni kell.

Pont azért lehet a lapokat félreértelmezni, mert senki nem látja hogy ez egy komplex sztorikártya. A kártyák jelenthetik önmagukat. De összepárosítva már jelenthetnek teljesen mást. Lehet megerősítő lap, és lehet gyengítő is. Fontos, hogy a kártyák hol helyezkednek el, mert oda-visza, alá-főlé utalás van.


Tehát a válasz: a lelkész baromi sok mindent jelenhet! A többi lap fogja meghatározni a jelentését.

2017. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az ,hogy hagyan írkalsz ?

Én naggyából tudom az igazságot ezért most is bevagyok baszva nagyon durván ,te nem tudod miről beszélsz ,na meg semmit !

Nem szórakozom persze valamiben igen ,de idegenekről már nem .

Bocsi a' hibákért ,bizos vannak nem láton a' betüket rendessen !

2017. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A' vérem is lelehetne fokólni ba_szki !
2017. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, te vagy az igazmondó juhász,a harmadik szemed meg csillog, tudja mindeni. Majd szóljál ha ennél jobban is be vagy b...szva.Akkor esetleg fontolóra veszem hogy elővegyem a francia vagy akármilyen kártyát.
2017. febr. 16. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!