Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Erről mi a véleményetek?...

Suitnunpusobatisivn kérdése:

Erről mi a véleményetek? (Közeljövő NAGY problémái)

Figyelt kérdés

(Bocs, egy kicsit hosszú lesz...) Igen, Nostradamus, III.vh. témakör.

Eddig amit Nostradamusról olvastam, annak a forrása Fekete Sándor Pál: Nostradamus titokzatos könyve a próféciák c. könyve. A könyv alapján a 80-as évek végén biztosnak vélte azt, hogy 90/91 környékén III. vh. és utána IGAZI BÉKE. Ezek nem történtek meg.

Honnan is származik ez a 90/91? Valahogy úgy számolja, hogy "új Babilon elhatalmasodása"( szerinte ez a Szu) 73 év (és 7 hónap, ami egyben a vh-t is jelenti). Ezt 1917-től számolja. Felfigyeltem az "elhatalmasodás" szóra. Miért nem egyszerűen csak létrejötte? Első gondolat, így rímel franciául. De ezt úgy tudom a prózai részben írta!!! (Ajánlás vagy micsoda a hivatalos neve ennek a résznek.) Itt nincs szükség arra hogy rímeljen! Vsz hogy szándékos volt ez a szó.

Nem tudom hogy Ti mikor jártatok suliba, de én már bőven '90 után. Töri órán nekünk azt tanították, hogy '17-ben az szovjet-oroszok (Szu majd csak később lesz) még belső bajaikkal voltak elfoglalva, így világpolitikailag még nem számítottak=> nem voltak hatalmasok. Tehát nem '17-el kezdődik a 73 év! Sztem inkább a Teheránban megítélt területek tényleges/teljes elfoglalása az indokoltabb kezdőidőpontnak. Erről mi a véleményetek?



2017. márc. 27. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Több látnok megjósolta a III.vh-t idő meghatározással vagy anélkül , valólszínüleg csak idő kérdése , hogy bekövetkezik .
2017. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!