Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósoltak már nektek nem várt...

Jósoltak már nektek nem várt terhességet? (hamarosan bekövetkezőt)

Figyelt kérdés
Néha szoktam járni jóshoz, és tegnap azt mondta nekem, hogy nem várt terhességem lesz. Ami nagyon ijesztő, főleg, hogy egyáltalán nem érzem magam késznek az anyaságra, sőt nincs is semmink, se anyagi háttér, se saját lakás, semmi.. Szóval megijedtem nagyon, mert eddig mindig azt jósolta a gyerekkel kapcsolatban, hogy 3 éven belül fogan meg az első. Ami teljesen logikus lenne a mostani terveink szerint. De végülis nem azt mondta hogy baba fog születni, hanem hogy terhes leszek.. szóval nem tudom. Ez a része meg azért érdekes, mert védekezünk (főleg egy ilyen jóslat után még óvatosabb leszek). A másik: a párom rettentően gyerekpárti, szóval ha megfoganna, szóba sem jöhetne, hogy elvetetem, mert abba belepusztulna, és biztos hogy el is hagyna, akármennyire szeret engem. Ha pedig elvetélek? Hát az is szörnyű lenne lelkileg, (meg a kapcsolatunknak is). :( Szóval szeretném kérdezni azokat, és CSAKIS azokat az embereket akik hisznek a jóslásban (a többiek legyenek szívesen ne írjanak hozzászólást a kérdéshez mert felesleges), hogy tényleg el fog jönni ez a jövő? Nem változhat? Vannak tapasztalataitok? Mert azt tudom, hogy az időpontok változhatnak, tolódhatnak. De nem tudom hogy ez megváltozhat e. Kétségbe vagyok esve, mert emiatt minden, amiért dolgoztunk és terveztük, építettük (lassan, nagyon lassan), az egycsapásra egy nem várt dologba csap át? Meg amúgy sem értem miért nem mondta eddig a jósom, hiszen néha-néha eljárok hozzá, és eddig egyszer sem mondott ilyet... Kérlek segítsetek! Ti hogyan látjátok ezt külső szemmel? Előre is köszönöm a NORMÁLIS, témához kapcsolódó válaszokat!! 27/L
2017. márc. 29. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A jóslástól nem leszel terhes. Az a védekezés nélküli, vagy nem megfelelő védekezéssel végrehajtott szextől lesz.


Egy 27 éves nőnek minden kókler, minden kamujós 3 éven belüli terhességet jósol. Nem azért, mert tehetséges, hanem mert valószínűleg be is fog következni, de nem azért mert az illető tehetséges jós.

2017. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyetértek az elsővel.27 éves vagy,nem lehetsz ennyire naiv.Ha bejönne hozzád egy harminchoz közeli nő,aki kapcsolatban él és nincs gyereke,te mit mondanál neki?Na mit??

Három év múlva ha nem jön be a jóslata majd írd már le azért,hogy mivel magyarázta:D

2017. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.-és 2. hozzászóló! Úgy látom ti még egyszer sem jártatok igazi jósnál/jósnőnél. Megváltozna a véleményetek, ha személyes élményeitek lennének ezzel kapcsolatban. Mikor először elmentem hozzá, ugyanonnan indultam ahonnan Ti, nem hittem el amiket mondott, de a múltamról olyan konkrét (!) dolgokat is elmondott, amit sehonnan, ismétlem, sehonnan nem tudhatott meg rólam! Nem okítani, vagy buzdítani akarlak titeket, hogy próbáljátok ki a saját "bőrötökön", mert mindenki szíve joga eldönteni, hogy mit csinál. Engem nem ez érdekelt, hanem tapasztalatból beszélő embereket szerettem volna megszólítani, s külön ezért is emeltem ki ezeket nagy betűkkel. Nem veszekedni akarok, tiszteletben tartom persze a ti véleményeteket is, de ezzel megmondom őszintén, nem lettem előrébb...

Az 1. hozzászólónak még azért annyit mondanék, hogy van olyan, amikor megfelelően védekezel, és mégis teherbe esel. Barátnőm erre a konkrét példa. (gyógyszer és megszakított szex mellett esett teherbe!)

2017. márc. 30. 06:58
 4/5 thoomas26 ***** válasza:

A jós, az én megítélésem szerint, az épp a jóslás pillanatában látható lehetséges jövőképet látja. Azt, hogy most ez látszik a legvalószínűbbnek. Ám ez még változhat. A sorsunkban sok minden előre eltervezett, de az ahhoz vezető utak már sokfélék lehetnek, s folyamatosan változhatnak.


Valóban nem létezik 100%-os védekezési módszer. Én mégis azt mondanám, ne ijedj ettől meg. Ha jönnie kell, engedd, fogadd el. Megértelek, hogy először az anyagi biztonságot szeretnéd megteremteni, de nagyon sokan hibázzák ott el, hogy túl sokáig várnak erre a pontra. 27 évesen már nem tanácsos sokáig húzni az időt. Kizárólag jóindulatból mondom.

2017. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.


Nem, nem lehet megfelelő védekezés mellett teherbe esni.

A gyógyszernek van hibaszázaléka, ha nem akarsz terhes lenni, akkor gyógyszer plusz óvszer. A gyógyszer plusz megszakítás nem dupla védekezés, mert a megszakítás orosz rulett, semmi más.


VOLTAM jósnőnél, igazinál. Egyedül nekem nem tudott "konkrét" dolgokat mondani, és egyedül nálam nem talált el semmit (!!!!) sem. Ugyanis én voltam az egyetlen, aki a testbeszédemmel sem adtam neki semmilyen támpontot, míg mindenki más igen.

2017. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!