Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mérték, akasztott ember,...

Mérték, akasztott ember, szerencsekerék. Milyen lesz a szerelmi életem? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 20:47
 1/3 anonim válasza:
bár én nem tudok segíteni, de van egy srác, aki nekem neten keresztül mindent elmondott tarot kártyából. írj rám privátba és megadom az elérhetőségét!
2017. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megfejtem:


Megismerkedsz egy csodálatos sráccal. Randira hív, pont egy mutatványos társaság telepedik le a környéken, szép tavaszi idő van, vurstli, dodzsem, céllövölde, hasonlók, oda mentek romantikázni.


Van köztük egy mutatványos, aki egy hatalmas vízszintes tengelyű szerencsekereket pörget, forgat, vannak rajta jelek, képek, s ahol megáll, abból jövendőt mond, egy kis térítés ellenében. Befizettek, kíváncsiak vagytok, mit hoz a sors, együtt maradtok - e, hány gyereketek lesz, hasonlók.


Csak tessék - csak tessék! Tudja meg, mit hoz a jövő! Fejtse meg a sorsát! - rikoltja a mutatványos, és a kerék forogni kezd. De ekkor tragédia történik:


A srác egy szép nyakkendőt vett fel az alkalomra, hogy elbűvöljön téged, de a mértéket rosszul vette fel a szabó annak idején, s kicsit hosszúra sikerült, lobog a szélben. Beleakad a kerékbe, de olyan szerencsétlenül, hogy felrántja a fiatal ifjút és a magasba röpíti.


A kerék kezelője azonnal leállítja a forgást, de időbe kerül, míg a szerencsétlen srácot leszedik, amellett a rántás, amivel a kerék elragadta, nagyon erős volt.


Hamar kiérkezik a mentő, keresztülfurakodik az orvos a táskájával tömegen, de már csak a halál beálltát tudja megállapítani...


(Ha fiú vagy, akkor barátnő, túl hosszú sál stb. módosul a sztori).

2017. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 beleborzongtam, szinte magam előtt látom az egészet.
2017. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!