Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Letezhet olyan ember aki...

Lumia 532 kérdése:

Letezhet olyan ember aki tenyleg tud josolni? Vagy aki azt mondja tud az mind hazudik? Es hogy lehet oket lebuktatni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 13:53
 1/4 anonim válasza:
46%
Igen léteznek, viszonylag egyszerű rájönni melyik hazudik. Az igazi jós nem mondja meg meddig fogsz élni, a lottószámokat sem és ha neked jósolt a párodnak már nem fog!
2016. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Én szkeptikus vagyok a kérdésben.

Viszont nagyon közelről ismerek olyan embert, akinek egy jósnő hajszál pontosan elmondott olyan dolgokat, amikről nem tudott, pl. hogy a férjének van egy eltitkolt gyereke, ami a házasságuk alatt született.

A tévedése mindössze annyi volt, hogy azt mondta a gyerek neve Viktor, holott Viktória volt.

De minden egyéb jóslata centire bevált, makkegészséges édesapja halála, testvére balesete, örökség olyan rokontól, akiről nem is tudott.

Nem tudok rá magyarázatot!

Vannak ilyen különleges képességekkel megáldott emberek, de csak millióból egy.

A többi szélhámos!

Én nem szeretném tudni a jövőt, nem véletlen, hogy nem is tudjuk ...

2016. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"egy jósnő hajszál pontosan elmondott olyan dolgokat"

Ennek rengeteg nem természetfeletti, de általunk nem ismert oka lehet, úgy mint például:

- az ismerősöd túloz

- a jós az ismerősöd ismerőseinek is jósol és tőlük tud olyan sokat

- az ismerős, a férje vagy egyéb ismerősei kiteregeti az életét valamely közösségi médián és a jós onnan készült fel.

- az ismerősöd megvezethető és az ún. cold reading pszichológiai trükk olyan jól működik rajta hogy úgy szedhető belőle ki infó hogy a jós tehetségének tartja

- egyéb ami nem jut eszembe

2016. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%
Szia! Van olyan, aki tud jósolni, igen. Viszont fontos tisztázni, hogy a jóslás és a jövendölés két különböző dolgok. A jóslás a múlt és a jelen elemzése, amiből következtetni lehet a jövőre. A tudatalattid segítségével húzod ki a kártyákat, azok mutatnak rá a három idősíkra. Eldöntendő kérdésre nem adnak választ, mert a döntés MINDIG a te kezedben van. Én tarot kártyával dolgozom, ami igazából egy útmutatás, lelki segítségnyújtás, és akár terápiaként is lehet használni. Segítséget nyújt meditációhoz, saját magadra figyeléshez. :) Remélem hasznos volt!
2016. szept. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!