Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Emailen keresztül valaki...

Emailen keresztül valaki jósolna nekem, aki valamit ért is hozzá?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,akik nem hisznek benne és csak hurrognának itt,azok kíméljenek!Köszi:)
2010. máj. 12. 22:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
miről kéne jósólni???
2010. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kezdem azzal, hogy nem hiszek benne, de tegyük félre, és feltételezzük azt, hogy van ilyen.

Ahhoz úgy gondolom, a minimum a személyes jelenlét. Nem vagyok földhözragadt, így el is tudnám képzelni, hogy két ember között létrejöhet olyan kapcsolat, ami által a látó fél valamit megérez a másik jövőjéből.

Na de hogy mindezt e-mailen keresztül tegye, ez teljességgel illúzióromboló, ostobaság. :)

Szerintem erre kár vesztegetned az idődet, akkor már keress valami jósnőt.

E-mailben még inkább azt írhat az ember, amit akar. Tessék, én is jósolhatok:

"Holnap nehéz napod lesz. Egy hozzád közel álló ember megbánt, és dél körül megfájdul a fejed"

Majd írd meg, így történt-e. ;)

2010. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ez nem olyan egyszerű.Tudni kell hozzá bizonyos adatokat,azt meg nem jó közzétenni.Esetleg privát e-mail.
2010. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ja és nem kell személyes kapcsolat.Aki nem hisz benne minek szól bele.
2010. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért szólok bele, mert alapvetően nem úgy állok a dolgokhoz, hogy nincsenek is, hanem szeretnék hinni bennük, ha hagyják.

Azt még el is hinném, hogy egy légtérben valami szikra folytán képes erre egy-két ember, na de hogy csak olvasás útján, pár információból megmondja a jövőt, hát ez elég zagyvás.

Ha nem tudnátok, az újságok horoszkópjait sem szakértők írják, hanem sima szerkesztők, akik gyorsan kitalálják, hogy ez történik a Kosokkal, az pedig a Vízöntőkkel. Aki meg hisz benne, úgy olvassa, mint a szentírást. Ezt olyantól hallottam, aki ismerős újságszerkesztői berkekben.

Azt vallom, akinek van olyan tudása, amivel több az embereknél, az arra használja, hogy pénzt csaljon ki az emberek zsebéből és a tv-ben vagy akárhol reklámozza a tudását. Akinek van tudása, az nem fitogtatja.

2010. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kimaradt a nem. Szóval nem arra használja a tudást...
2010. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

ÍMÉLEN KERESZTÜL????

Az olyan mint amikor energiát küldenek a Budapest tévén a nézőnek?

2010. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3.válaszoló! :)

És lenne kedved emailemre jósolni?ott megirhatod milyen adatok kellenénk,stb :) sokat segítenél!Köszönöm :)

2010. máj. 14. 16:04
 9/12 anonim válasza:

Igen


Itt megtalálsz [link]

2010. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja de csatolj, ímélbe virtuális kávézaccot.
2010. máj. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!