Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelentenek szerintetek...

Mit jelentenek szerintetek ezek a lapok a cigánykártyában?

Figyelt kérdés
Ma a kezembe került a paklim, amit régebb óta nem használtam, és gondoltam, húzok 3 lapot, megnézem, mit dob a kártya. Először az özvegy férfit adta ki, majd másodjára az özvegy nőt. A 3. húzásra egyszerre jött ki 2 lap, a szerelmes nő és a szerető lapja. Nagyon érdekelne, hogy ti hogy látjátok, mit jelent ez a kombináció? Húztam 2 magyarázó lapot pluszban: a vágy és a pénz lapja jött ki.
2017. ápr. 16. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Találd ki
2017. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Panka91 ***** válasza:
1. Teljes kivetest nem igy kell csinalni. 2 ha magaddal szemben van kerdesed a szereto no mindig te vagy. Fontos h ha rovid kerdesed van valaszd ki magad es keverd meg a paklit a kerdesre koncentralva aztan emelj magad fele 3at. Aztan emeles sorrendjeben vedd fel oket de nezd meg mi volt emelesnel a 3 lap. Ez mar az elso irany mutatas.aztan 7 lapot tegyel ki. Ha masnak josolsz akkor ne magad fele hanem magadtol tavolodva kell emelni. A teljes kirakas ugyan igy keveres emeles vissza vetel es 4 sorban 7 lap. Igy eleg zavaros. Lehet tobb keppen. Huzni kellett volna meg ra mert lehetnek a szuleid is vagy idosebb rokon vagy a szerelmed szulei tobb fele lehet. Vagy ok vagyakoznak a penz utn vagy van is nekik vagy pedig ti vagyakoztok egy ferfival egymas utan. De mivel ez a joslas amit csinaltal max tankonyvileg helyes ezert igy nem sok minden tudok mondani mert en nem iskolaban tanultam es en erzesbol is csinalom.
2017. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!