Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hol tudok ingát venni Sepsisze...

Hol tudok ingát venni Sepsiszentgyörgyön és környékén?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz pénzt adni azért, amit magad is egyszerűen meg tudod csinálni?

Van gyűrűd, kisebb kulcsod?

Kész az inga...!

2017. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék profi ingát venni, tisztában vagyok, hogy én is tudok készíteni itthon
2017. ápr. 18. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 18. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
szentgyörgyi vagy? :D
2017. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha az erdélyi Sepsiszentgyörgyről beszélünk akkor probalkozhatsz a Talizmánba
2017. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szenes43 ***** válasza:
53%
Az inga nem attól profi hogy ki s mennyiért vagy miből csinálja és mennyibe kerül. Valóban ha ellátogatsz az itt feltett oldalra láthatod hogy sokféle anyagból és különböző céllal gyártott és használt ingák vannak. Van nekem is néhány ingám vett is és magamtól csinált is. Az inga eszköz nem fétis csak az őt megillető helyen kell kezelni. A helyes inga tartás és sok gyakorlás után "összeszoktok" egy ingával ami azt jelenti hogy egyre inkább érted mit akar közölni a nagyobb majd a finomabb mozgásával.Akkor lesz az inga profi a te számodra és közben te is "profi" ingázó.
2017. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!