Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki Eger környékén ajánlana...

Valaki Eger környékén ajánlana egy megbízható (nem csaló) és nem túl drága tisztánlátót, aki 18 év alatt is elvállal?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és akivel beszéltem nemrég, elküldött, mert még nem vagyok 18. De én nem tudok egy évet várni, fontos kérdéseim vannak, amiket most kell megoldani, nem egy év múlva. El tudnám viselni, amit mondana. (nem jövőről, nem szerelemről, sokkal komolyabb kérdések és nem várhatnak) Egyáltalán miért nem lehet 18 alatt menni?

2016. ápr. 10. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Magdit ismered?
2016. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem csaló tisztánlátó? Ez oximoron, nem létezik ilyen.
2016. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Itt a kornál fontosabb, hogy milyen az élete az alanynak. Mert ha még előtte áll az érettségi, a szakma tanulása, netán főiskola, egyetem előtt áll, akkor még gyerek. Egy fiatalnak nagyon képlékeny a jövője, azért nem vállalják. Ellenpélda:van egy 17 éves fiatal fiú. A családban így vagy úgy eltűnik az apa és kénytelen munkába állni és a férfi szerepet felvállalni, hiába 17 éves, neki már lehet kártyát vetni vagy mehet látóhoz. Ha rád az előbbi érvényes, akkor nem megbízható az a látó, aki Téged elvállal. A javaslatom:anyukáddal vagy egy olyan felnőttel, aki az életed része és megbízol benne keressetek egy leinformálható kártyavetőt. A felnőtt érzésvilágán keresztül betekintést nyerhet a Te életedre vonatkozóan is. Ezt egy jó jósnő meg tudja csinálni.
2016. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legutolsó válaszolónak köszönöm. Viszont én nem jövőre vonatkozóan kérdeznék. Hanem előző élettel kapcsolatban, ami kísért álmaimban és nem hagy nyugodni. A mostani életemmel minden rendben lenne, ha ez nem lenne. Úgy gondolom, ilyenben csak egy látó tud segíteni, de a korom miatt nem hallgatnak meg :/
2016. ápr. 10. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
3-as hulyeseget firkal.
2016. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor te hogy látod?
2016. máj. 3. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"18 even felulieknek"

Ez egy jogi ontakaras. Egy 18 eves jogilag felnott, sajat akar attack, dontessel, hogy mire akarja a penzet kolteni.

Egy 17 eves jogilag gyerek, nem erett, hogy tudja, eldontse mire akar penzt kolteni, befolyasolhato, rosszat/jot hall, meggondolatlanul cselekszik, stb. Persze, ez mind csak papiron. A josno csak kivedeni akarja az esetleges jogi problemakat.

Elottem hulyeseget irtak, nem tud igazan josolni, mert egy ev kor kulonbseg, munka vagy iskola. Ugyan mar. Aki tud josolni, az tud egy ujszulottnek is. Ha valaki igazan egy lato, akkor tudja a multat, jelent es a jovot. Nem egy even fog mulni a tudasa.

2016. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tina ha te vagy az el leszel seggelve xD <3
2017. jan. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!