Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hányan használhatják a Oujia...

Hányan használhatják a Oujia táblát? Illetve igaz az hogy nem szabad páratlan számú létszámmal használni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából igen van benne valami de én például egyedül használtam és nem ajánlom jobb ha ketten hárman esetleg négyen vagytok de semmi jelentősége nincs a páratlan számnak (szerintem)de ha teheted ne használd.:)
2017. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Folytatom amit az előző elkezdett.

Nem tudhatod,hogy ki az aki áthatol

a dimenziókapun .Az ouija tábla bármennyire furcsa ezt az átjárást

megvalósíthatja.Úgy, hogy a résztvevők adják hozzá az energiát.

Soha,ismétlem sohasem az jön át akit akarnátok.Olyan entitás is lehet akit a büdös életben sem tudsz visszaküldeni.Nem kell s tűzzel játszani.

2017. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ketten szoktuk csinálni. Én már egyedül is próbáltam, de azt mondta az entitás, szívesebben beszél velünk ha ketten vagyunk. Ettől függetlenül különösebb jelentősége nincs, sokan használják egyedül. Azt felejtsd el viszont, hogy elhunyt hozzátartozóiddal vagy más konkrét személyek szellemével tudsz beszélni rajta keresztül, erre igen kis esélyed van. Azt érdemes megkérdezni, van-e jelen olyan spirit, aki beszélne veletek. Ha van, akkor jelezni fog. Érdemes megkérdezni, miféle entitás. Többnyire démonok lesznek, de ez nem jelenti feltétlenül, hogy ártalmasak.
2017. ápr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyu. Képeket készitek rola hogy egyedul használom a táblát és nem mukodik sehogy es semmo bajom nem lesz. Elfogod hinni nekem akkor hogy nem létezik a tablanak "varázs: ereje?
2017. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 válaszolónak:igazad van.Ez úgy tűnik mintha egy társasjáték volna.

A lényege az,hogy minimum hárman/itt már hatványozódik az energia/használják.Évekkel ezelőtt hárman egymás kezét megfogva ültünk,

és megkérdeztem,van valaki a körünkben?A mellettem lévő/aki a párom/ volt emberfeletti erővel elkezdte szorítani a kezemet,és a barátnője kezét is aki szintén a körben volt.Nem kis dulakodás után

elalélt,és nem emlékezett semmire.

Ő egy érzékeny ember egyébként is,

Lehet médiumnak is nevezni.Tanusíthatom,hogy nem voltunk

tudatmódosító szerek hat. alatt.

Soha nem bróbálnék ki ilyet többször.

45/f

2017. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!