Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövérék miért nem használhatjá...

Kövérék miért nem használhatják a doktori címüket?

Figyelt kérdés
Sokan mások használhatják, de pl viktor meg laci stb nem. Miért?

#diktatúra #Kövér László #országgyűlés viktátor #dotori
2017. márc. 13. 09:37
 1/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
27%
Kövérnek mióta van PhD-ja?!
2017. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2017. márc. 13. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Azért, mert nem akarnak vele felvágni.
2017. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Viktor egyszerű hétköznapi embernek próbál tűnni a választók szemében. Ugyenez öltözködésben. Bő farmer kitűrt bő ing pl Kötcsén. Disznót vág, hurkát tölt, "sosem voltam vagyonos ember".


Ezzekkel azt akarja sugallni hogy "közületek jövök, közétek tartozom".


A valóság persze teljesen más kastélyok, birtokok, szállodák, milliárdok (Tiborcz és Mészáros nevén).

2017. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Barátnőm sem használja. Kivetett még a személyiéből is. Jogász volt eredetileg,de megutálta, teljesen más területen dolgozik már. Szerintem amúgy a hétköznapi életben nem használják, nem fogja kiírnia facebookra (jobb esetben) hogy dr xy a profiljára, vagy ha pl egy közös társaságban idegenként kerültök ki az a suttyó aki úgy mutatkozik be, hogy dr xy vagyok. Az én ismerőseim közt sok dr. van pl face-en, de szerintem egy sem írja oda a neve elé ott.
2017. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!