Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Igazi látó jósolna nekem?...

Gargamella kérdése:

Igazi látó jósolna nekem? áldásom kísérje egész életében, ha komolyan veszi a kérdésem.

Figyelt kérdés

Szkeptikus vagyok a jóslást illetően, mert eddig aki jósolt, az mind csaló volt. egy sem vált be. kérem, hogy akinek igazi képessége van, az írja meg, hogy az alábbi férfi (1986.12.26) mit gondol rólam? mit akar tőlem?Ki vagyok en?Mit akarok?

az én adataim: 1985.9.2

Elore is koszonom



2017. ápr. 27. 17:20
 1/5 anonim válasza:
71%

Minden jós csaló. Ezt vedd komolyan.

Ha tudni akarod kérdezd meg, ne holmi varázslónak akarj hinni. A középkor óta tudjuk hogy nincsenek varázslók, ne akarj ma egy ilyennek bedőlni.

2017. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 thoomas26 ***** válasza:
78%

A többségük valóban csaló. Akinek tényleg van ilyen képessége, az is csak a jövőnek egy lehetséges verzióját láthatja, ami a jelen állás szerint elképzelhető, de ez minden pillanatban változhat. Egy komoly jós előrelátása is legfeljebb figyelmeztető, segítő jellegűnek fogható fel, mintsem előre determinált dologként.

A kérdéseidre a választ inkább a gyakorlatban, élesben tudd meg. Ha van kiszemelted, próbálj a közelébe férkőzni, valahogy kitapogatni, hogy esélyesek vagytok-e egymás számára. Azt, hogy ő mit akar, ezután hamar ki fog derülni, ha már legalább a beszélgetésig eljuttok, főleg. Azt pedig, hogy te mit akarsz, náladnál jobban senki sem tudhatja.

2017. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2#2 Részben igazat adok,és az igaz hogy a jelen dolgok után tud jósolni.De mivel gondolatod tetted befolyásolja jövőd.Van jövő,de ne akard tudni,így jobb hidd el!
2017. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szkeptikus vagy, miért kéred egy jós véleményét?

Akinek igazi képessége van, az 1) nem itt fog online jósolni neked, 2) ráadásul mindegyik csaló véleményed szerint. Na így nem tudom, ki fog szívből jósolni neked.

2017. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az említett férfi nagyon karizmatikus,és tudja, hogy mit akar.Szeretnéd megtudni,hogy mit gondol rólad igazán.

Meg kellene tudnod,de bársonyosan, nem letámadóan.

Ő szeret hódítani,engedd meg neki.Remélem Segítettem.

2017. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!