Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelentenek ezek a lapok...

Mit jelentenek ezek a lapok cigánykártyában?

Figyelt kérdés

Kiraktam a szerelmes nő és a szerető lapokat,majd 7 lapot húztam. Ezek sorrendben: özvegy férfi, özvegy nő, szerelem, ház, levél, kevés pénz, utazás

(A kérdésem az volt, hogyan alakul a kapcsolatunk egy barátommal, aki iránt többet érzek)



2017. máj. 7. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Cigány kártyánál úgy alakul sorrendben, hogy megöltök vidéken egy idős nőt, megözvegyül a férje, kifosztjátok, aztán megöltök egy idős férfit, megözvegyül a felesége, kifosztjátok, beleszerettek ebbe az életmódba, házat vesztek az összerablott pénzből, levelet kaptok a bíróságtól, pénzeteket ügyvédre költitek, a végén elutaztok a börtönbe, kevés pénzt kerestek cirokseprű készítéssel bent, nem marad pénzetek.
2017. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok annyira rutinos de talan te jobban akarod ezt a pasit mint ö teged,szerintem ha lesz is belöle valami akkor az amolyan futo kaland lesz.
2017. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt hogy akire kérdeztél nem egyedülálló .
2019. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!