Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt olyan, aki már volt...

Van itt olyan, aki már volt rontáslevételen? -->

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy rontáslevétel után menyi időre rá érezted, hogy pozitív irányba kezd változni az életed?

Mert gondolom csak észrevetted vagy sejtetted, hogy rontás lehet rajtad, ezért nem sikerülnek sorozatban bizonyos dolgok.

Vagy esetleg van itt jós vagy olyan , aki ezzel foglalkzoik? Arra lenék kíváncsi,amit már fentebb írtam, hogy rontáslevétel után menyi időre rá lehet észrevenni, a pozitív változást.És hogy az élet bármely területén bekövetkezhet változás jó irányba pl. szerelem, munka, párkapcsolat, anyagiak stb...

Kérek szépen minden olyan embert, AKINEM HISZ EBBEN, AZ NE ÍRJON KOMMENTET!!!! Nem vagyok kíváncsi rá, tartasa meg a saját véleményét.

Csak azok válaszát várom, aki hisz benne, vannak tapasztalati.

Kort és nemet is!


2010. máj. 17. 07:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Már nem a középkorban élünk,nem tudod?
2010. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kedves első, ha csak ez volt a véleményed, fölösleges volt írni!!!!!
2010. máj. 17. 08:00
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező! Nem gúnyollak, és nem is ítéllek el a kérdésedért. De miből gondolod, hogy rontás alatt vagy?
2010. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

A dolgok nem azért mennek sz@rul, mert rontás van rajtad, hanem mert balf@sz vagy.

És többek között valószínüleg azért vagy balf@sz, mert ilyen marhaságokban hiszel.

Nem létezik rontás, nem létezik fekete mágia, nem létezik sors sem.

Gondold át az életedet, mit csináltál rosszul és változtass.

Gondolkodj pozitívan, állj neki a dolgoknak frissen.

És jó lesz. Előbb vagy utóbb.

2010. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy azt gondolom rontás van rajtam. Csak feldobtam egy témát, mert érdekel mások véleménye, pontosabban azoké, akik esetleg már voltak rontáslevételen.
2010. máj. 17. 09:15
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja! Á ne gondolkodjál ilyeneken, kár rá fecsérelni az idődet!
2010. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
73%

Szerintem viszont igen is létezik ilyen még a mai világban is. Mi is biztosak vagyunk benne, hogy meg vagyunk átkozva és rokon által, mi csak abban reménykedünk egyszer meghal és talán utána jobb lesz. Tényleg van ilyen !!!!!!!!

Sajnos arra nincs anyagi lehetőségünk, hogy valós jósnőhöz elmenjünk.

2010. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Létezik, csak én pl. "rontás" helyett negatív gondolkodásnak hívom. Ugyanaz a recept: egyszer történik veled valami nayon rossz, és azóta rossz az életed. Ha "rontásnak" hívod, akkor rá vagy szorulva a kuruzslókra. Ha elfogadod, hogy a rossz életet az agyad, a gondolkodásod, a hitvilágod generálja, akkor a magad ura vagy, hiszen tudsz változtatni. :D
2010. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
bocs, tudom, hogy kérted, ne írjon aki nem hisz ebbe, de ez tényleg abszurd...
2010. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el, először is ha valakire rájár a rúd, az okot saját magába kell keresni, és másodszor pedig vki nme ir csak ugy ki egy ilyen kérdést, ha nem róla van szó.
2010. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!