Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szolnokon tudtok ajánlani jósnőt?

Szolnokon tudtok ajánlani jósnőt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Amíg nem haragszom rád, azt ajánlom, ne költs kóklerre.

Ha megharagszom rád, ajánlani fogok többet is.

2017. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 thoomas26 ***** válasza:
10%

Tény, hogy nagyon sok a csaló spirituális körökben. És még a nem csalóknak is egy szűkebb része mondható igazán hitelesnek. De! Nagyon fontosnak tartom kijelenteni, hogy léteznek valódi jósok, médiumok is! Elismerem, hogy nem könnyű ilyet találni, de léteznek. Nem kérem senkitől, hogy higgyen nekem, de én saját tapasztalatból nem tudok mást mondani.


A mindenkori jelenben fennálló energiák alapján folyamatosan jelen van már a leendő jövő is. Sőt, lényegesebb pontok fixen is léteznek már jóval korábban is. Tehát a jövő váza létezik, s azt mi töltjük be folyamatosan a mindenkori jelenünkkel. Ebből az energiafolyamból képesek egyesek információkat kinyerni, s így láthatják előre a jövő fix vagy lehetséges pontjait. Tehát ne az alapján döntsük el egy jósról, hogy valódi-e, hogy a jövendölése bejön-e, hiszen mint mondtam, nem minden fix és előre determinált. Az igazi képességű emberek inkább abban mutatkoznak meg, hogy a múltadból ill. rólad is képesek olyan információt közölni, melyet egyébként nem tudhattak, valamint hogy minden esetben a szeretet és a segíteni akarás vezérli őket. Másodsorban pedig az, ha nem hogy nem akarnak lehúzni pénzzel, de egyenesen azt mondják, ha akarsz adsz, ha akarsz, nem.


Kizárólag az ilyen embertől érdemes jövőelemzést kérni. S még az ő elemzését is úgy kell elfogadni, mint lehetőséget. Egy fajta segítséget, hogy ezen információ felvértezésével optimálisabban tudj megoldani egy ezután keletkező (vagy már a jelenben is fennálló) problémát, élethelyzetet.

2017. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Igazi jósnőt nem kell ajánlani, hiszen ő látja a jövőt, tehát már előre tudja: te felkeresed őt!
2017. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Szia

Tisza püspököbiben lakik egy őt személyesen is ismertem egy helyen dolgoztunk egy ezresért jósoltkártyából többekenek bejött nekem is felajánlotta ingyen mikor jóbalettünk de neméltem vele ívy személyes tapasztalatom nincs ilyen téren. Van egy másik ő ceglédi

néha napján kijön miklósra is mert itt lakik valami rokona. Nálla volt anyum azt mondta korrekt rendes és bejött neki amiket mondott hosszú távon is. Neten utána tudsz nézni Tiszapüspöki már nem hiszem hogy űzi max rokonoknak mert valami igazgató lett. A ceglédi viszont fentvan úgy tudom hirdeti magát folyamatosan de 5000/alkalom szóval meggondolnám a helyedben. Ha nem őrült fontos akkor inkább ne menj ilyenekhez.

2017. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Én magamat tudnám ajánlani. Küldesz 10 000 Ft-ot, én meg benyögök pár tágan értelmezhető sablonmondatot (pl. "Hamarosan változás fog bekövetkezni az életében", vagy "Nemsokára pénz áll a házhoz"), és kész is van a jóslás, ami pont ugyanakkorra kóklerség, mint minden más jós a világon
2017. jún. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy nem Szolnokon lakok, de ha hozzácsapod a benzinpénzt is, szívesen lemegyek
2017. jún. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Simonyi Rékát ajánlanám,mert ő Simontól kapott répát.K@rva hülye vagy ha jósnőhöz akarsz fordulni,de most komolyan remélem viccelsz.
2017. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

2. irta: "Tény, hogy nagyon sok a csaló spirituális körökben. "

Azota is ezen rohogok. Van nem csalo is? :D

2017. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 thoomas26 ***** válasza:

#8

Mint írtam is, senkitől nem várom, hogy higgye el, fordított esetben talán én sem hinném. Azonban én saját tapasztalatból tudom, hogy vannak olyanok, akik tényleg hitelesek - de elismerem, sokan vannak, akik nem azok.

2017. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tom Benko ***** válasza:
@thoomas26: A sokan az magyarul 100%.
2017. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!