Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan kell jósolni?

Hogyan kell jósolni?

Figyelt kérdés

ha valaki nekem tud bármilyen(de nem személyes) adatokkal jósolni az írja le! elötte kérdezze mit szügséges megadnom!ha lehet olyat kérek jósolni ami nem 20-30 év múlva jön be,de ha nincs mács az is jó::)KÖSZI



(ha valaki csak ilyen hülyeséget akar leadni az felejtse el!)


2010. máj. 23. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
nemtudom, de ha megtanultál, az ötös lottó számokat majd mondd el nekem!
2010. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű,nem kell hozzá semmilyen különleges dolog,csak ész.Ha valaki azt mondja,hogy "50éves nő vagyok és magányos vagyok"akkor egyszerű,azt kell mondani:"Maga bizonyára elvált(ez valószinü ha 50éves és magányos),de ne aggódjon,hamarosan rátalál egy újabb szerelem,lehet,hogy ott van maga előtt,csak nem veszi észre(ekkor pedig elkezd kombinálni,mondjuk egy munkehelyi flörtön,és lám-lám azt hiszi,hogy jósoltak neki).
2010. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2010. máj. 24. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
jaaa, szemébe nézel annak akinek jósolsz, és elkezdesz magyarázni hülyeségeket:D az meg aki általában jóshoz megy, az rohadt naiv, tehát ne aggódj, el fogja hinni:) csak ne felejtsen el fizetni, arra vigyázz:D
2010. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké:D
2010. máj. 30. 09:56
 6/8 A kérdező kommentje:
És én magamnak nme tok jósolni?
2010. jún. 6. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
és ott az online jóstanfolyam
2010. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!