Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Járt már valaki Végh Eszter...

Járt már valaki Végh Eszter jósnőnél? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

én már jártam nála!

Nem volt meggyőző, utólag semmi nem jött be amit mondott.

legalább drága volt.

inkább elmentem volna nyaralni ebből a pénzből, akkor tényleg lett volna nyaralás.

2017. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostanában jártál nála?Csak jósoltattál vagy volt valami más is?
2017. aug. 13. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Véghbél Eszter jósnő a héten szabin van,mert hawaion nyaral az emberek átveréséből kapott pénzből.
2017. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én még nem jártam nála, de feleannyiért szívesen jósolok az interneten keresztül.
2017. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még a neve is utal igazi énjére, Végh - hát igen, egy igazi utolsó véglény lehet...
2017. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Szeretett Embertestvéreim!

A jó kérdés nem az, hogy volt-e eredménye a jóssal való találkozásunknak, hanem az, hogy érdemes-e, sőt szabad-e jósokat felkeresni a jövőnk megtudakolása céljából? A választ egyértelműen tartalmazza egy igen hasznos kézikönyv, amit Bibliának nevezünk. Ez pontos használati utasításokat tartalmaz az emberek egymás közti és az embereknek Istenhez való kapcsolatára. Ami a jóslást és efféle értelmetlen dolgokat illeti, ezt mondja Isten: „Ne legyen köztetek varázslást űző, se jelmagyarázó, kuruzsló vagy igéző! Ne legyen átokmondó, se szellemidéző, se jövendőmondó, se halottaktól tudakozódó. Mert utálatos az ÚR előtt mindenki, aki ilyet cselekszik.” (5 Mózes 18, 10-11) „Ha valaki halottidézőhöz és jövendőmondóhoz fordul, … ellene fordulok az ilyen embernek, és kiirtom népe közül.” (3 Mózes 20, 6) Látható, hogy Istennek annyira nem tetszik ez a bűn, hogy halálos ítélettel fenyegeti. Megkérdezem: ha ez az ország kereszténynek mondja magát, meg sokan azt állítják magukról, hogy legalább a maguk módján hívők, akkor miért nem hiszünk annyira Istenben, hogy rábízzuk a jelenünket és a jövőnket? Miért nem hisszük el, hogy gondoskodik rólunk? Miért nem hisszük el, hogy annyira szeret minket, hogy Jézus feláldozta magát a kereszten a bűneinkért? Miért adjuk oda olyan könnyedén a nehezen megszerzett pénzünket csalóknak? Az Úr még arra is figyelmeztet, hogy az egész jóslás és egyéb okkult eljárások csak szemfényvesztés. A hókusz-pókusz, a körítések, suttogások, mormolások csak pénzszerzési trükkök, nincs semmi alapjuk, és elvonnak Isten szeretete elől. „Ha majd azt mondják nektek, hogy forduljatok a halottidézőkhöz és jövendőmondókhoz, akik suttognak és mormolnak, ezt feleljétek: Nem Istenéhez kell fordulnia a népnek? A holtakhoz kell fordulni az élő helyett?” (Ézsaiás 8, 19-20) Pont ezért található a Szentírás kellős közepén az alábbi központi üzenet: „Jobb az Úrban bízni, mint emberekben reménykedni. Jobb az Úrban bízni, mint főemberekben reménykedni.”(Zsoltár 118, 8-9) Drága Embertestvéreim! Gondoljátok át az életeteket, építsétek föl magatokat Isten kezében és ne hagyjátok, hogy az ördög – aki a fenti okkult praktikákkal csábítgat – elvonva Isten közeléből ártson nektek!

2017. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem csaló.
2019. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!