Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés féleséget...

Szerelmi kötés féleséget csinálgatok, eddig nem sok eredménnyel, de miután megcsináltam, sokkal jobban hiányzik az illető. Visszahatna? Hozzáértők válaszát kérném!

Figyelt kérdés
Szóval, nem szerelmi kötés ez, csak az évek során kidolgoztam magamnak egy "eljárást", amivel befolyásolhatom a dolgokat. Az esetek 95 százalékában működik is, de szétmentünk párommal pár hónapja és most gyanús, hogy miután azt akarom, hogy visszajöjjön még jobban hiányzik, ez többször előfordult már, totál olyan mintha visszaütne. Szerintetek?
2016. szept. 27. 15:16
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
0%

"Szerelmi kötés féleséget csinálgatok"


-inkább köss egy jó meleg zoknit, jön a tél, többre mész vele (visszahat persze - mint minden tevékenységünk, belehergeled magad, persze hogy jobban fáj)

2016. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
31%

Minden tettnek van visszahatása.Az erős gondolatoknak,rákoncentrálásnak is.Jó volna elengedni

azt aki már nincs itt.Neked lesz sokkal jobb.

2016. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
32%

Sokáig szórakoztál ezzel, mit vártál?

Ezt nevezik karmának.

2016. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Mondom hozzáértők válaszoljanak! Látszik Nektek lövésetek sincs az egészről! Miért félsz a karmától?
2016. szept. 27. 18:25
 5/40 anonim ***** válasza:
60%
Először is semmit nem közöltél az úgynevezett eljárásodról ezáltal nem tudhatjuk, hogyan működik, de ha 95%-ban bejön, akkor párodat írd le járulékos veszteségnek és inkább próbálkozz a lottóval vagy tőzsdézz!
2016. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

5:))

Itt csak te értesz hozzá, meg mindenhez általában, mi csak merünk kicsik lenni.

2016. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló:Igen szerelmi kötés féleséget, mert nem akarok szerelmi kötést csinálni, nem akarom magunkat összekötni, csak annyit szeretnék, hogy visszajöjjön most és egyszerűen akartam fogalmazni, de úgy látom hiába.


Kedves 2. válaszoló:Ok, hogy van visszahatása, de fogalmad sincs róla, hogy ez az vagy sem! Honnan tudod egyébként, hogy nekem most el kell engednem, nekünk most el kell engednünk egymást?


Kedves 3 válaszoló:Fogalmad sincs, hogy mi az a karma, de megmagyarázod, mert mindig azzal ijesztgetnek! Nem kell tőle félni, mindenkinek van! Oldható, lazítható, csak rajtad múlik!


Kedves 5. válaszoló: A módszerem leegyszerűsítve abból áll, hogy van egy "kívánságom", azt megbombázom jó nagy adag energiával. Eddig ami nem sikerült, már rájöttem, hogy miért, de ilyet még nem éreztem, hogy mintha visszajönne!


Na jöhetnek az értelmes válaszok is! Csak van itt valaki, aki ért is a dolgokhoz!

2016. szept. 27. 21:34
 8/40 anonim ***** válasza:
43%
Mások szabad akaratába nem babrálunk bele.
2016. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Na, még egy, a kérdésre adott válasz!
2016. szept. 27. 22:21
 10/40 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező.

Semmit nem írtál erről a "sajátos" eljárásról.

Mellesleg, ha már itt tartunk, a kérdésedben a válasz.

Józan paraszti ésszel felfoghatnád, hogy visszaütött.

Ha már olyan jártas vagy benne, akkor ezt a kérdést sem tennéd fel.

A karmával kapcsolatban, lazíthatsz rajta, de akkor sem úszod meg bármiféle következmény nélkül azt, hogy más ember tudatát befolyásoltad.;)

2016. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!