Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jelenések könyve szerint...

A jelenések könyve szerint szeptember 23. -án elvisz Krisztus & a bűnösöknek világvége lesz?

Figyelt kérdés

Egyrészt tudom, hogy december 21.-e után már kiégett az emberek világvége receptora, azonban attól, hogy valamit sokan mondanak, sok elmélet is ugyanazt jósólja pont hogy erősíti a bekövetkező véget. Ha nem félsz tőle, mert egyszer nem jött be, még legközelebb beválhat ! RÁadául ezt nem a Maja naptár, hanem a mi keresztény-zsidó Bibliánk mondja :


“És láttaték nagy jel az égben: egy asszony, aki a napba vala felöltözve, és lábai alatt vala a hold, és az ő fejében tizenkét csillagból korona, aki terhes vala, és akarván szűlni, kiált vala, és kínlódik vala a szűlésben.” -Jelenések könyve 12. fejezet Biblia


Évszázadokon keresztül próbálták megfejteni a rejtélyes próféciát, de csak a közelmúltban értették meg, hogy egy pontos csillaggyüttállásról van szó. Külön érdekesség, hogy ez az együttállást utoljára pont 6000 éve volt megfigyelhető, mikorra is Ádám teremtését datáljuk, ráadásul a zsidó naptár szerint épp 5777-et írunk, mely a Messiás éve.


[link] ha az első három találatot elolvasod, azt láthatod leírva, hogy Jézus visszajön másodszor a földre és magával visszi a mennyekbe a keresztényeket. Míg a gonoszak, hitetlenek, ateisták itt maradnak és átélik, ahogyan a Föld elpusztul.


Vajon ez most igaz lehet? Valóban pár napunk van hátra, pont a hétvégi buli előtt jutunk a mennybe vagy pokolba?


2017. szept. 20. 18:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
9%
A megváltó már eljött! Orbán Viktor Ur képében jár köztünk! A Menyország pedig a mai Magyarország! Aki ezt tagadja az egy sorosbérenc-migránssimogató-drogos-ballibsi!
2017. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor maradj otthon, zárkózz be jól és várd, hogy elvigyen.
2017. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kiègtem.
2017. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Vasárnapra (és távolabbi időpontokra is) közös misézést hirdet kb. minden templom.

Na most akkor nekik vagy elfelejtett szólni az Úr, hogy szombaton vilégvége lesz, vagy a földön maradt halott ateistáknak fognak igét hirdetni...

2017. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer a mindenegybenblog azt írta.
2017. szept. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Köszönöm, tudáshiányod miatt kiírtad ezt. Te nem tudod, s meg sem értheted ez mi minden nekem. Sors küldött, hogy légy jel nekem. Annyira köszönöm, kis tanulatlan testvérem.


Csak végéből olvastam pár sort.


Nos. Nincs pokol. Menyország pedig elmében teremtendő. Én már jó ideje menyországban vagyok. Halál után viszont haza jutsz, nem ide vagy oda. Amikor e létben, földön jönnek magasabb rendű változások, azok sem ilyenek lesznek. Nincs félni valód, te e életedben nem fogod megérteni e írások valós jelentését.


Még egy végtelenszer hálám neked! Eddig is "tudtam" 23ai megvtást, de most..., hűűű de várom. Köszönöm hát. :)))


Végtelen jót neked.

2017. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Barna96 válasza:

"Az ég és a föld el­mú­lik, de az én be­szé­de­im soha el nem múl­nak.

Ar­ról a nap­ról és órá­ról azon­ban sen­ki sem tud, még az ég an­gya­lai sem, sőt még a Fiú sem, csak egye­dül az Atya." (Mk 13, 31)


Ha a bibliát veszed alapul, ahhoz, hogy meghatározd, hogy mikor lesz a világvége, akkor egy megoldhatatlan problémát próbálsz megoldani, mert Jézus világosan kijelenti, hogy azt az órát az Atyán kívül más nem ismeri.

Ha pedig nem a bibliát veszed alapul, akkor ne keverd bele a bibliát.

2017. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha pènteken berúgok, az angyalkák azèrt magukkal visznek szombaton bulizni? Igèrem nem leszem másnapos, mindíg tartalèkolok erre orvosságot.
2017. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Nemtudom, de én "megéreztem" lassan, hogy a Nappal lessz valami, az emberek a Földön meg fognak halni. Keresztény vagyok

A kérdésre válaszolva: nemhiszem, hogy ez ilyen gyorsan bekövetkezne..

2017. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én meg azt olvastam, hogy a jókat viszi el és a rosszak itt maradnak szenvedni a Földön.
2017. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!