Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tudtok jósnőt ajánlani?

Tudtok jósnőt ajánlani?

Figyelt kérdés
Békés megyében keresném, Sarkad-Gyula-Békéscsaba vonzáskörzetében lehetőleg.Olyat, akit ismertek, természetesen nem csaló nem egy vagyont kér és bátran ajánlanátok.

2017. nov. 11. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Minden jósnő csaló és egy vagyont kér. Jóslás, jövőlátás nincs. Mert ha lenne, akkor a jósnő megjósolná magának a lottószámokat, vagy a tőzsdei mozgásokat és meggazdagodna belőle. Nem csóró, hiszékeny áldozatoknak hókuszpókuszolna egy üveggömb mellett.
2017. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd Radics Petit.Magdi az univerzum segítségével megmondja hogy hol a távirányító.De könnyen lemerül az Unverzum.
2017. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még mielőtt lepontozna valaki szimplán poénból írtam.Nem ismerek egyet se de nem is akarok.
2017. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

"természetesen nem csaló"

Arany drága bogaram! Szülővárosom főterén vasárnap délben kinyalom a saját seggemet, ha találsz széles e világon egyetlen jósnőt, aki nem csaló. Mindegyik a magadfajta vidéki kislányok hiszékenységéből él.

2017. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Arany drága Miquel bácsi!(ugye, nem haragszol, ha Te lekislányoztál, én ugye bácsizhatlak)

Mindenki nagy kíváncsisággal várja a produkciódat, ha már megígérted, keresésem eredményétől függetlenül.

Remélem, h pesti vagy.

2017. nov. 12. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Szia én ismerek egy jóst, aki jó szívvel tudok ajánlani, nekem 2 év alatt csodát művelt az életemmel és a párkapcsolatommal, ha érdekel Privát beszélgetés keretein belül eltudom mesélni a személyes tapasztalataimat!.

és ott az elérhetőségét is megtudom adni.

2017. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
7# Kicsit olyan mint ha te lennél a jós és saját magadat hírdetnéd :D
2017. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!