Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Igaz lehet, hogy a kuvik...

Igaz lehet, hogy a kuvik előrejelzi a halált?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel meghalt a kutyám. Benn voltunk a párommal és a kutyával az ebédlőben. Még délután megszólalt egy kuvik. Azután később, egy-másfél órával a halála előtt.

2017. dec. 14. 08:15
1 2 3
 11/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Köztudott, hogy akárhányszor egy kuvik kuvikol egyet, annyiszor meghal egy élőlény 7000km-es körzetben, 3 másodpercen belül! Ez a 3 másodperc többnyire 0,7-1,2 között van!
2017. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
12 - lemaradt, hogy brit kutatók felfedezték
2017. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nálunk nem túl gyakori a kuvik. Meg egyébként is, mondom hogy délután volt. Gondolom sok helyen égett a villany. Meg ilyen fagyban, sötétben szerintem nem sok lepke császkál az udvarban.

Meg hangosan zenét hallgattunk, épp két szám közötti szünetben sikoltott, egyébként meg sem hallottunk volna.

De hát nem tudom... lehet hogy csak egy furcsa véletlen volt.

2017. dec. 14. 12:19
 14/24 anonim ***** válasza:
27%

Sikoltott? Akkor biztosan kuvik volt. Vagy hal. Ja, olajos hal a dobozban.

A kuvik nem sikolt. Nappal pedig leginkább alszik, nem sikoltozik, nem kuvikol, nem jósol, nem érez meg halált.


***

Meghalt a kutya. Ja. Ezt is nagyon szeretem. Az ember meg döglik.

2017. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Te döntöd el, hogy hiszel e ebben.
2017. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
41%

"Meghalt a kutya. Ja. Ezt is nagyon szeretem. Az ember meg döglik."

Pedig ez ilyen, nyilván hallottad már a dögölj meg! kifejezést emberre. Az ember számára fontos élőlények halnak, az utáltak meg döglenek.

2017. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A saját halálát biztos jelzi.
2017. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

"Az ember számára fontos élőlények halnak, az utáltak meg döglenek." egy bizonyos szint alatt nyilván így van. De a nemeslelkű harcosra emlékezz, aki ellenfelét harcban megöli és megadja neki a végtisztességet. A 'meghal' arra az élőlényre vonatkozik, aki TUDJA, hogy meg fog halni. Az elpusztult élőlény nem tudja ( noha ösztönösen védi az életét)


"Az ember az egyetlen aki tudja, hogy meg fog halni és az egyetlen, aki tud nevetni." Chaplin

2017. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%

"az egyetlen, aki tud nevetni."

Na, ez viszont nem igaz.

2017. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
Chaplin mondta - de a kacagó gerle nem ér / úgy nevetni, mint az ember, szívből, nem tud az állat szerintem sem
2017. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!