Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tényleg van közös dolgunk,...

Tényleg van közös dolgunk, ami miatt nem szakadhatunk el egymástól?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni ebben.

Egyszer voltam jósnőnél, de ő csak azt hajtogatta ezzel az emberrel valami dolgnk van, de nem tudok rájönni, hogy mi?


Ezt hogy lehet érteni? Vagy mit kell tudni egy ilyenhez?


Story:

Volt egy kapcsolatom, ami hamar megszakadt, egy ideig reménykedtem bíztam, hogy kijavul de semmi, mióta túlléptem, a volt párom kers fel folyton. Megkérem, hogy ne jöjjön, hagyjuk egymást, együtt nem ment akkor legyünk külön-külön boldogak.

1-2 hónap múlva újra jön, azt mondja, hogy szüksége van rám.

Elvileg nem karmikus kapcsolat a mienk, de azt mondta a jósnő, hogy van valami dolgunk, (lezáratlan ügyünk? ) együtt!


Ezt, hogy kellene értelmezzem?


2010. jún. 5. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy. A jósnőnek a pénzéért kellett valamit mondani!
2010. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha lezáratlan ügyetek van együtt,akkor csak karmikus kapcsolatnak kell lennie...De karma ide vagy oda,van szabad akarat is.A karmát tehát megváltoztathatod,csak akkor nem végzed el azt a bizonyos feladatot,a feladat elvégzése mindíg a lelki fejlődés miatt fontos,az a célja.
2010. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a dolgod vele, hogy nincs dolgod: Komolyan!
2010. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt így elég nehéz megmondani. Jó lenne tudni, hogy a jósnő igazat mondott vagy sem. Nekem gyanús ha valakivel ennyire nem akarsz együtt lenni akkor ne legyél. Ha meg tényleg van egy közös feladatotok, akkor meg az élet úgyis úgy hozza.
2010. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy azok a párok, akik sokat vitáznak vagy körülöttük sok vita van, az egyik előző életükben ellenségek voltak.

Az a sorsuk, hogy minden újabb életükben, újra és újra összetalálkozzanak és szerelmesek legyenek, de nincs harmónia körülöttük, mindig civódnak, majd végül elválnak.

Ha azonban valamelyik életükben kitartanak egymás mellett a bajban és a veszekedésben, akkor felszabadulnak a végzetük alól és a következő életükben olyan párt választhatnak, akivel boldogok lesznek és nem veszekednek.


Szerintem azonban ezt ne vedd túl komolyan, érdekesek a karmával és különféle életekkel kapcsolatos elméletek, de én azt tanácsolom, próbálj boldog lenni a mostaniban és a korábbi kapcsolatoddal ne foglalkozz.

2010. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én boldog vagyok és nem is akarok semmit az előzőtől, de ha egy beszélgetés vagy valami segít és lezárhatjuk ezt akkor erre hajlandó vagyok.


Ma délután is találtam egy levelet 6 A/4-es oldalt írt azzal tele, hogy szeret.


Én nem kibékülni akarok. Csak megtudni mi kell ahhoz, hogy lezárodjon ez az ügy.

2010. jún. 5. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!