Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valószínű, hogy egy adott...

Valószínű, hogy egy adott illetőt előző életemben is ismertem? Azért gondolom, mert valami szorosan összefűz minket és nem tudunk lelkileg szabadulni egymástól, lezárni a kapcsolatunkat.

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
No persze! Ha hiszel ebben az ostobaságban,miért gondolod,hogy az előző életedben is mindeketten ugyanakkor és ugyanott éltetek? Ebben az életben kellene lezárni a kapcsolatotokat vagy megbeszélni a problémákat és együtt maradni.
2010. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Több, mint valószínű, hogy igen.

nekem is van 2-3 ilyen kapcsolatom. Egyszerűen ha akarnék sem tudnék tőlük szabadulni és valami olyan szál fűz hozzájuk, amit nem tudok megmagyarázni. Aki előző életedben fontos volt számodra, az most is az lesz.

2010. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha tényleg létezik ilyesmi, hogyan lehet megtudni,ez áll -e a dolgok mögött?
2010. aug. 20. 23:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Hipnózis?Mindkettőtöknek egyszerre,ugyanott,ugyanakkor!
2010. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy mentsd el ezt a kérdésedet, egy év múlva vedd elő, és kiváncsi vagyok, hogy újra felteszed-e...?
2010. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

23:33-as vagyok

Ha hiszel benne, ingától is megkérdezheted. (Direkt rákérdeztem olyan dolgokra is, amikben biztos vagyok, és azokra is pontos választ adott, így én azt hiszem hihetek benne. Még ha talán nem is mindenben, de a legtöbb válaszban igen.)

Vagy jósnő. Persze olyat kell találnod, aki nem ver át és komolyan ért hozzá.

Hipnózissal is meg lehet tudni, ha alfában vagy sok mindenre fény derülhet.

2010. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egyik osztálytársam nagyon szerette az egyik tanárát, de nem értette senki, hogy miért, aztán egy nap a tanár megérintette, és látta, hogy a diákja felnőttnét, gyerekeknek tanít írni, olvasni, és felismerte a felnőtt tanár képében a régi tanárát, aki még anno megtanította őt írni és olvasni :D


egyébként ez a tanár engem is tanít, de ez amolyan "álca". azért van a sulinkban, hogy segítsen az ilyen dolgokban (persze, nem hivatalosan, csak mint valami maszek vállalkozás xD)

2010. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

visszaolvastam, és kicsit értelmetlen xD

tehát:

a tanáromat kisgyerekként megtanította egy tanárnő írni-olvasni, majd reinkarnálódott, és aztán a tanáromnak lett a diákja, az ő volt tanára. xD

2010. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az utolsó vicces :-D
2010. aug. 21. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen biztos, és akkor szabadulsz csak meg tőle ha végre valahogy mégiscsak lezárod. Legfeljebb nem ebben az életben sikerül lezárni, van ilyen. És akkor legközelebb is ismerősnek tűnik majd és ezen fogsz tépelődni.
2010. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!